Co dziś w serialach?

19 Listopada 2009

Przeczytaj streszczenia odcinków, które zostaną wyemitowane dzisiejszego wieczoru! Dowiedz się już teraz, co wydarzy się w życiu twoich ulubionych bohaterów!

Co dziś w serialach?

Przeczytaj streszczenia odcinków, które zostaną wyemitowane dzisiejszego wieczoru! Dowiedz się już teraz, co wydarzy się w życiu twoich ulubionych bohaterów!

Czwartek, 19 listopada

TVP 1, godzina 17:35, Klan

Przy okazji porannych zakupów rozemocjonowana Czesia opowiada Grażynce o mieszkaniu, które oglądała poprzedniego dnia. Pośrednik ma przysłać jej zdjęcia. Jerzy jako pierwszy stara się złożyć żonie imieninowe życzenia. Ubiega go jednak Kamila. Niebawem do życzeń dołączają Stanisława i Jeremiasz. Dość niespodziewanie również z życzeniami dzwoni Monika. Zaskoczony Rysiek wpuszcza Adama do mieszkania. Mężczyzna przeprasza za zamieszanie, ale tak nagle podjął decyzję o wyjeździe, że już nie zdążył się rozliczyć.

TVP 1, godzina 18:00, Plebania

Wanda przychodzi do pracy w znakomitym nastroju, wyznaje Jagodzie, że Zbyszek poprosił ją o rękę. W tym samym czasie na plebanii Zbyszek oświadcza uroczyście Józefinie, że wkrótce się ożeni. Prosi, żeby zechciała zostać świadkiem na jego ślubie. W szpitalu Krystyna i Blumental rozmawiają przy śpiącym Rafale, który dostał leki uspokajające, ale zaczyna się budzić. Do Joli zgłasza się pewna kobieta, która jest zainteresowana kupnem obrazu Jana Tyca. Przedstawia się jako wnuczka malarza. Proponuje za obraz i listy 240 tysięcy zł.

TVP 1, godzina 20:25, Londyńczycy

Paweł i Maria odwiedzają rodziców Marii, którzy mieszkają na angielskiej prowincji. Ojciec dziewczyny jest naukowcem, wrogo nastawionym do młodych finansistów z City i Canary Wharf. Paweł bardzo interesuje matkę. Dotychczas Maria przyjeżdżała do rodziców sama. Ojciec wdaje się w ostrą polemikę z Pawłem, który w końcu oświadcza, że już nie pracuje w finansach. Ku zaskoczeniu wszystkich Maria oznajmia, że ona również rzuciła pracę. Kiedy młodzi idą na spacer, matka nie może dojść do siebie po szokującej rozmowie.

TVP 2, godzina 20:05, Barwy szczęścia

Pod nieobecność Pawła Antonio nachodzi Julię. Błaga ją, aby nie zrywała z nim kontaktu. Stefan i Grześ rywalizują o zainteresowanie ze strony Jadwigi. Powoduje to wiele zabawnych sytuacji. Stefan odbiera Kasię z lotniska, zawozi ją do Zakrzewia. W drodze żali się na sytuację panującą w domu. W mieszkaniu Ksawerego Kaśkę wita Alina. Prosi ją, by nie psuła reputacji syna karygodnym zachowaniem.

TVP 2, godzina 21:40, Tancerze

Jerzy i Inga ukrywają romans. Roma wyczuwa, że coś się dzieje z Jerzym. Jowita podsuwa jej myśl, że mężczyźni zachowują się dziwnie, gdy mają kochanki. Roma naciska, by Jerzy jak najszybciej się do niej wprowadził. Gdy znajduje w jego mieszkaniu biustonosz, kłótnia kończy się zamknięciem przez dziewczynę pokoju Jerzego na klucz. Żadne z nich nie pamięta o uwięzionych w pomieszczeniu Alicji i Krzysztofie. Piotr i Dorota dostają pracę w dyskotece. Wracają do akademika, gdy brama jest już zamknięta. Dorota proponuje, by nocowali u niej.

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza miłość

Stefani wyjeżdża do Wenecji. Nie zdaje sobie sprawy, jak mocno zraniła Jana. Gabriel wyjawia Emilce, że stała się jego wybawieniem. Opowiada, że myślał o śmierci. Gdy ujrzał ją na billboardzie, uwierzył,  że tylko ona może go uratować. Emilka zaczyna zdawać sobie sprawę, że Gabriel jest chory psychicznie. Grzegorz przeprowadza z synem poważną przedwakacyjną rozmowę. Tłumaczy Błażejowi, jak ryzykowne mogą być intymne kontakty z dziewczynami i wręcza mu paczkę prezerwatyw. Marysia wysyła Magdzie wiadomość z telefonu Pawła, sugerując spotkanie.

Polsat, godzina 19:30, Samo życie

Torstensson subtelnie flirtuje z Agnieszką i zaprasza ją na przyjęcie w ambasadzie Szwecji. Kinga radzi jej przyjęcie propozycji szefa, a Jolka zostaje z Kasią. Agnieszka bawi się na kolacji świetnie, a towarzystwo Torstenssona bardzo jej odpowiada. Następnego dnia pojawia się mama Agnieszki, by pomóc córce w opiece nad Kasią. Agnieszka znajduje zaś na biurku różę od Torstenssona i zaproszenie do opery. Wojtek za drobną opłatą robi sąsiadom zakupy z dostawą do domu.

TVN, godzina 17:55, BrzydUla

Violetta liczy na to, że zostanie twarzą nowej kolekcji. Ku jej niezadowoleniu, Paulina umawia się z fotografem Arturem. Piotr podejmuje decyzję w sprawie wyjazdu do Stanów Zjedczonych. U Uli pojawia się Marek, który liczy na to, że pozbył się rywala. Czeka go jednak niemiła niespodzianka.

TVN, godzina 20:05, Na Wspólnej

Marta boi się nowych wyzwań w pracy, ma zostać szefową dotychczasowych kolegów. Jej obawy okazują się zasadne, bo w zespole została Dominika, sojuszniczka pozbawionego tej funkcji Marcina. Igor wyjaśnia Ewie, że nie zamierza rozpaczać po utracie Mai i od teraz interesują go tylko relacje bez zobowiązań. Na potwierdzenie tych deklaracji zostaje na noc u koleżanki z redakcji, Oliwki. Adam zarzuca dietę zaleconą przez lekarza. Ma coraz więcej dowodów na to, że Weronika skreśliła go jako mężczyznę.

Opracowała Natasza Lasky

Zobacz także:

Telewizja jest dla nieszczęśliwych?

Seriale, programy rozrywkowe, itd. Kto to ogląda? Bo przecież kobieta zapracowana, mająca obowiązki rodzinne, nie będzie codziennie zasiadać do "Rozmów w toku".

Telenowele uczą nas samodzielności!

Telewizja, nawet rozrywkowa, ma walory edukacyjne, a w tym przypadku także emancypacyjne. 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (17)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-19 16:38:19

najlepszy jest Turek xD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-19 16:43:10

noooo :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-19 16:54:28

on jest taki cicho ciemny ... ;D czasami jak coś palnie to nie mogę... ;] heheh

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-19 14:33:17

a dlaczego Igor z Na Wspólnej nie jest już z Mają ?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-19 14:54:00

nie Igor juz nie jest z Majka

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-19 15:27:14

Maja jest w ciąży z tym drugim, oboje chcą wychować to dziecko, ale ona sobie tego nie wyobraża i bodajże gdzieś wyjechała zostawiając mu kartkę z wyjaśnieniem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-19 15:28:33

oboje, w sensie, że Igor i ten drugi ;P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-19 15:29:00

a ten już znajdzie sobie inną od razu...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-19 13:15:38

Mnie już denrwuje ten wątek z Piotrem w Brzyduli. Za długo już trfają te podchody Marka do Uli- to się nudne robi- już dawno powinni się pogodzić. A Ulka zrobiła się taka jakaś... hymmm... mniej sympatyczna.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-19 13:55:57

dokladnie!! jak tylko zrobiła się ' ładniejsza ' to odrazu i wredniejsza. wolałam wczsniejsza ule.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-19 15:31:24

dokładnie! ta Ulka już sama nie wie czego chce.. poza tym Marek przecież tak się stara, szkoda go trochę.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-19 15:57:23

Zgadzam się, szczerze mówiąc nie lubię teraz postaci Uli... Taka głupia zołza się zrobiła. Powinni zrobić taki wątek, że Marek powinien mieć ją daleko w dupsku i znaleźć sobie inną, bo ile można ją prosić.. a ta niech będzie albo z Piotrem, albo niech zostanie sama i się nad sobą użala jaka głupia była :P Najlepsza jest Wioleta, Wojtek i Marek ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-19 16:44:30

Mnie wkurza jak traktuje z góry Viole ...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-19 12:40:12

Zastanwialam sie ostatnio czy bedzie emitowany jeszcze serial ,,Tylko milosc", ogladalam go systematycznie, a nie wiem jak sie zakonczyl, czyzbym nie widziala ostatniego odcinka? Szok, zadnych powtórek, niczego, a szkoda.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-19 08:44:52

BŁAGAM PAPILOTKI NAPISZCIE MI KIEDY , NA JAKIEJ STACJI TV I O KTOREJ GODZ . ODBĘDZIE SIĘ POKAZ VICTORIA'S SECRET FASHION SHOW!!!!MIAŁ ODBYĆ SIĘ 19 LISTOPADA LECZ NIE MOGĘ ZNALEŹDŹ WIĘCEJ INFRMACJI NA TEN TEMAT...BŁAGAM NAPISZCIE

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-19 08:25:48

W gruncie rzeczy cieszyłabym się gdyby w BrzydUli juz powoli wszystko zaczęło się wyjaśniać. :) Niemneij bardzo fajny serial. Pozdrawiam Papilotki.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz