Co dziś w serialach?

18 Listopada 2009

Przeczytaj, co wydarzy się w życiu twoich ulubionych serialowych bohaterów!

Co dziś w serialach?
>

Przeczytaj, co wydarzy się w życiu twoich ulubionych serialowych bohaterów!

Środa, 18 listopada

TVP 1, godzina 15:30, Klan

Michał zdaje Ryśkowi telefoniczną relację z wizyty u Adama. Przeprasza za niesłownego pracodawcę i obiecuje wieczorem uregulować płatności. Przychodzi do firmy ojca, by pożyczyć brakujące pieniądze. Jerzy przypomina synowi o imieninach matki. Koziełło opowiada Pawłowi historię kradzieży monet. Agnieszka ma wątpliwości, czy nie potraktowała Cezarego zbyt obcesowo. Na pytanie Oli, czy chciałaby do niego wrócić, zdecydowanie zaprzecza. Uważa jednak, że mogła zakończyć związek w lepszym stylu.

TVP 1, godzina 15:55, Plebania

Krystyna informuje dr. Blumentala, że Rafał wyszedł poprzedniego dnia z restauracji i nie wrócił. Zaniepokojeni postanawiają zgłosić zaginięcie na policji. Blumental uświadamia Joannie, że Rafał jest nie tylko chory, ale może być również niebezpieczny i agresywny wobec siebie oraz innych. Joanna, Józek i Krystyna jadą radiowozem nad Bystrawę. Osa oświadcza, że Rafał był u niego, ale ukradł rower i uciekł. Tymczasem Rafał pojawia się w sklepie jubilerskim, prosząc ekspedientkę, żeby sprawdziła rachunki z kwietnia.

TVP 2, godzina 20:05, Barwy szczęścia

Hubert coraz bardziej angażuje się w sprawy Ady. Klara jest o to zazdrosna, młodzi kłócą się. Danuta i Klara widzą, że Roman całuje się z Renatą w samochodzie. Klara opowiada o tym Hubertowi. Jadzia całymi dniami rozmawia przez telefon z Grzesiem, kolegą z podstawówki. Stefanowi nie podoba się, że żona skupia uwagę na innym mężczyźnie. Wychodzi z domu obrażony. Gdy wraca, widzi Grzesia w kuchni. Okazuje się, że Jadzia pozwoliła mu u nich zamieszkać. Julia zastaje w mieszkaniu Pawła w towarzystwie skąpo odzianej Dominiki.

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza miłość

Gabriel odwiedza Emilkę w "Barbarianie". Dziewczyna daje mu do zrozumienia, że nie umówi się z nim na kolejną randkę. Zawiedziony kradnie jej telefon. Wkrótce do Majki telefonuje mężczyzna, który podszywając się pod kogoś z radia, wyłudza jej domowy adres. Patryk wciąż próbuje odzyskać względy Emilki. Podczas wspólnego spotkania Patryk, Artur i Bartek dają Pawłowi do zrozumienia, że nie wierzą w niewinność jego relacji z Magdą. Paweł jest oburzony zarzutami. Marysia zwierza się Beacie, że podejrzewa męża o zdradę.

Polsat, godzina 19:30, Samo życie

Torstensson proponuje Agnieszce urlop, by mogła wyjechać do Włoch i zobaczyć  się z Pinem. Agnieszka wymawia się obowiązkami w pracy. Radzi się przyjaciółek, Kingi i Jolki, które jak zawsze mają  odmienne zdania. Gdy w domu Agnieszki dochodzi do awarii prądu, a Kasia bardzo boi się ciemności, Torstensson postanawia pomóc. Wojtek napada na sklep z pistoletem - zabawką. Marysia czuje, że nie radzi sobie z wychowaniem chłopca i prosi o pomoc Staszka. W domu Kingi i Kostka trwają ciągłe awantury matek.

TVN, godzina 17:55, BrzydUla

Paulina i Aleks wracają z wyjazdu do Włoch. Mają nowy plan odzyskania wpływów w firmie. Marek pomaga Uli zdążyć na spotkanie z Piotrem. Violetta zaczyna interesować się fotografem Arturem.

TVN, godzina 20:00, Na Wspólnej

Roman wiąże spore nadzieje z wyjściem Honoraty ze szpitala. Uważa, że to dobry moment na decyzję o wspólnym zamieszkaniu. Tymczasem Mikołaj przyjeżdża do szpitala. On też chce zabrać matkę do domu. Problemy z płodnością sprawiają, że Adam staje się mniej pewny siebie. Zaczyna dostrzegać zagrożenie ze strony Krisa, który spędza z Weroniką coraz więcej czasu. Na dodatek Adamowi wydaje się, że za jego plecami Weronika zaczęła myśleć o adopcji. Dębkowa wciąga Dankę Zimińską w wir zakupów.

Opracowała Natasza Lasky

Zobacz także:

Komedie romantyczne niszczą związki!

Pokazują idealne życie, przez co nasze oczekiwania wobec partnera rosną i związek się rozpada… Czy to prawda?

62% Polaków nie przeczytało w ubiegłym roku żadnej książki!

Polska zanotowała najniższy wskaźnik czytelnictwa od niemal 20 lat. Czy rolę książki do końca przejęła telewizja, która powoli oddaje pola Internetowi?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (13)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-20 21:36:11

a "Brzydula" jest zajebista..;] oglądałam już poniedziałkowy odcinek - Violetta pocałuje Ulkę xD .. (a wcześniej Marka.) git.. "a kogo to obchodzi?? skoro musicie to oglądajcie sobie tą odmóżdżającą papkę dla ćwierćinteligentów, ale streszczanie (sic!) tego badziewia w internecie to już gruba przesada!" - ŻAL MI cIĘ!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-18 22:18:29

A gdzie House?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-18 17:52:46

*spada z krzesła i tarza się ze śmiechu* To była ironia...? XDD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-18 17:39:06

setna zawodniczka udziału w gonitwie kto pierwszy napisze komentarz :P żenada ;//

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-18 17:07:25

Fajna jest brzydula!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-18 16:36:27

a kogo to obchodzi?? skoro musicie to oglądajcie sobie tą odmóżdżającą papkę dla ćwierćinteligentów, ale streszczanie (sic!) tego badziewia w internecie to już gruba przesada!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-18 15:44:08

No i jak zwykle BrzydUli jest najmniej... :(

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-18 23:08:16

a ile ma być, skoro odcinek trwa jakieś 20 minut?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-18 13:04:17

www.Cinemak.pl najnowsze filmy online i seriale online!! Polecam. Sprawdz!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-18 11:36:55

hahaha ;D xD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-18 08:52:23

popieram panią poniżej :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz