Co dziś w serialach?

16 Listopada 2009

Przeczytaj streszczenia odcinków swoich ulubionych seriali! Brzyduli, M jak miłość, Barw szczęścia, Pierwszej miłości i wielu innych!

Co dziś w serialach?

TVP 1, 17:35, Klan

Po nocnej podróży z Nałęczowa Koziełłowie jedzą śniadanie w domu. Pytają Błażeja o wrażenia z przyjęcia urodzinowego. Leokadia odwiedza Feliksa w urzędzie. Wie, że był na zwolnieniu lekarskim i pyta o zdrowie. Paweł orientuje się, że Agnieszka jest w kiepskim nastroju i próbuje poznać przyczynę smutku. Córka jednak zbywa go ogólnikami o problemach męsko-damskich. Czesia odbiera telefon od pośrednika w handlu nieruchomościami, który informuje ją, że już znalazł interesujący lokal.

TVP 1, 18:00, Plebania

Zbyszek wpada do restauracji, prosząc Krysię o radę. Opowiada jej o niefortunnej kolacji przy świecach. Wanda spodziewała się oświadczyn, ale on chciał uczcić nowy biznes. Swietka informuje Walę, że wyjeżdża, bo czuje się zagrożona. Opowiada jej o celniku, który nachodzi ją bez przerwy, by sprawdzić, ona i Sławek czy są prawdziwym małżeństwem, czy tylko papierowym. Wala uważa, że w tej sytuacji Swietka powinna wprowadzić się do Sławka. On jest zachwycony tym pomysłem. Rafał przegląda strony internetowe z dziełami sztuki.

TVP 2, 20:00, Barwy szczęścia

Maja zaczyna pełnić obowiązki tymczasowej redaktor naczelnej "Kobiety". Zakazuje Ance publikacji pożegnalnego felietonu Marty. Robert jest zaskoczony jej postawą. Kasia rozpacza po śmierci Sama. Dziewczynę odwiedza Mary. Zabrania jej przyjazdu na pogrzeb. Zdradza przy okazji, że przez nią chciała się rozstać z Samem, gdyż uważała, że on kocha Kasię. Iza umawia się z Szymonem na spacer. Rafał obserwuje ich z ukrycia.

TVP 2, 20:40, M jak miłość

Artur żyje w ciągłym stresie. Marię zaczyna niepokoić jego zachowanie. Paweł pracuje jako kierowca karetki. W dniu planowanego wyjazdu do Portugalii Krzyś ucieka z taksówki. Biegnie do Irka i prosi, aby ten zaprowadził go do Kuby. Łukasz namawia Gabi, by oszukali rodziny i wyjechali pod namiot. Tymczasem Marta odkrywa, że Henio jest poszukiwany przez policję. Pracując w sklepie, dawał ubogim towar za darmo, za co szef oskarżył go o kradzież. Budzyński zgadza się zająć się sprawą Henia. Wojciechowska dowiaduje się o śmierci Elżbiety.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość

Kinga zostaje zatrudniona w fitness klubie na bardzo korzystnych warunkach. Marcin po raz kolejny wyznaje Oli uczucia. Niestety, dziewczyna nie traktuje go poważnie. Marysia opowiada Pawłowi o wieczorze spędzonym z Jurkiem. Chce wywołać w mężu zazdrość, lecz nie udaje jej się osiągnąć zamierzonego efektu. Magda przyznaje się Emilce, że kocha Pawła. Jan dowiaduje się, że Stefani wyjeżdża z Piotrem do Wenecji.

Polsat, 19:30, Samo życie

Zaniepokojona wychowawczyni Wojtka informuje Marysię, że chłopak wymyśla historie o ojcu. Marysia rozmawia z Julką o jej młodszym bracie, ale dziewczynka opowiada ciągle o nowym chłopaku. Romantyczną kolację Marii i Vadima przerywa telefon od Martyny. Vadim znów jest pochłonięty obowiązkami zawodowymi, na czym może ucierpieć jego życie prywatne. Po niepowodzeniu z wyprowadzaniem psów Wojtek próbuje dostać jakiekolwiek inne płatne zajęcie. W redakcji "Samego Życia" trwają narady dotyczące kupna lokalnych tytułów.

TVN, 17:55, BrzydUla

Ula przywraca Marka do pracy w firmie. Piotr mówi Uli, że dla niej zrezygnuje z wyjazdu do Stanów Zjednoczonych.

TVN, 20:00, Na Wspólnej

Aleks ucieka z domu. Zaniepokojony Borys próbuje go znaleźć na własną rękę. On i Igor jadą do szkoły Aleksa. Okazuje się, że Aleks nie pojawia się na lekcjach już od kilku dni. Daniel proponuje Oli rozstanie. Tłumaczy, że dzięki temu zorientują się, jak poradzą sobie z rozłąką, kiedy Daniel wyjedzie na całe wakacje do USA. Marta jedzie na spotkanie z dyrektorem programowym TVN Warszawa. Jest pewna, że to jej ostatni dzień w pracy. Obiecuje Filipowi, że już nie da się namówić na pomaganie Marcinowi. Szef składa Marcie zaskakującą propozycję.

Opracowała Natasza Lasky

Zobacz także:

Największe polskie klapy filmowe

Kręci się je pod dyktando producentów, a pakiet gwiazd, spośród których można wybierać, w większości woła o pomstę do nieba.

Niezapomniane pary filmowe – którą wspominasz najlepiej?

Kultowe postacie stworzone przez pary doskonałych aktorów. Oto 10 niezapomnianych duetów filmowych ostatnich lat.

 

 

 

 

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (22)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-16 20:07:54

Ulka !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-16 19:50:56

"tę" ale mniejsza z tym ;) ciekawe czy powiedział dziewczynie fajny jest kolo, a Ty jeśli się szanujesz i mówisz że pieściliście się nago no to coś jest nie tego? to co oralny uprawialiście czy jak bo nie kapuje ? sorry ale jak dla Mnie seks oralny jest nawet mniej odpowiedni dla szanujących się dziewczyn niż seks normalny!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-16 18:29:23

hahahhahahaha!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-16 17:56:04

to jest poważna choroba,a nie słowo do wyzwisk innych ;/;/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-16 17:08:17

m jak miłas i barwy i brzydula rzadza !! jeje ;]] !!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-16 17:03:10

moda na sukces <33333333

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-16 16:08:46

haha jaki opis do Brzyduli! Ludzie , to każdy wie kto widział reklame. żenada. ode mnie minus.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-16 15:58:02

Brzydula już trochę nudna się robi... przez to, że na siłę przedłużają wątek Marka i Uli. Ciągłe nieporozumienia, pretensje.. i to w dodatku absurdalne, naciągane. jak np: z tym załatwieniem pokazu na targach - myślała, że to Piotr, czy "wykorzystaniu" tej dziewczyny od tych targów przez Marka...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-16 15:24:31

PRZECIEŻ TE SKRÓTY SĄ ŻYWCEM SKOPIOWANE Z PROGRAMOW TELEWIZJYCH I SKROTOW SERIALI NP Z WP.....;/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-16 13:31:48

SZMATA SZMATA I JESZCZE RAZ SZMATA TO TEN PALANT

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz