Co dziś w serialach?

12 Listopada 2009

Przeczytaj streszczenia odcinków, które zostaną wyemitowane dzisiejszego wieczoru! Dowiedz się już teraz, co wydarzy się w życiu twoich ulubionych bohaterów!

Co dziś w serialach?
>

Przeczytaj streszczenia odcinków, które zostaną wyemitowane dzisiejszego wieczoru! Dowiedz się już teraz, co wydarzy się w życiu twoich ulubionych bohaterów!

Czwartek, 12 listopada

TVP 1, godzina 17:35, Klan

Agnieszka telefonicznie informuje Olę, jak się przedstawia sytuacja z Czarkiem. Cieszy się, że nie musiała z nim nawet rozmawiać. Ola trochę  się dziwi, że Smosarski tak łatwo zrezygnował. Beata dowiaduje się od Rafalskiego, że Jasiek jest chory i ma gorączkę. Zdenerwowana decyduje, że chłopiec zostanie w łóżku, a ona wezwie doktora Słowika. Michał odbiera telefon od kandydatki z biura matrymonialnego. Odmawia spotkania w weekend, ponieważ już wcześniej umówił się z dziećmi na zajęcia sportowe i wycieczkę. Stach przychodzi do Steni.

TVP 1, godzina 18:00, Plebania

Sławek przychodzi do Antka na plebanię. Prosi go, żeby zgodził się być  świadkiem na jego ślubie ze Swietą. Antek odmawia. Wyjaśnia, że ksiądz nie może być świadkiem. Sławek jest załamany, bo nie ma kogo poprosić. W domu Henryka zamyślona Swieta nie cieszy się ze zbliżającego się ślubu. Zbyszek przychodzi do Wandy. Chce zabrać ją do Hrubielowa, by obejrzeć dom handlowy, który niedługo stanie się jego własnością. Zdesperowany Sławek prosi Nowackiego, żeby zechciał zostać świadkiem na jego ślubie. Sławek i Swieta kupują obrączki.

TVP 1, godzina 20:25, Londyńczycy

Wskutek interwencji Jamesa Paweł traci pracę w Canary Wharf. Dodatkowo musi zapłacić grzywnę za niedozwoloną transakcję, która jednak udaremniła zachwianie warszawskiej giełdy. Zmuszony zmienić dotychczasowy styl życia mężczyzna sprzedaje drogie auto i wynajmuje luksusowy apartament. Nabiera dystansu do życia. Maria odczuwa coraz większe zmęczenie dotychczasowym trybem pracy. Obserwując zmianę zachodzącą w Pawle, postanawia zwolnić się z pracy. Jeden z kierowców Andrzeja zostaje pobity przed myjnią samochodową.

TVP 2, godzina 20:05, Barwy szczęścia

Paweł przeprasza Julię za propozycję rozstania. Prosi, aby przemyślała decyzję o dziecku. Julia jedzie do Zakrzewia. Żali się  Annie, że sama nie wie, jak postąpić. Kaśka obwinia się o śmierć Sama. Gdy Alina zaczyna źle mówić o jej byłym narzeczonym, dochodzi do awantury. Tymczasem policja podejrzewa, że Sam mógł zostać zamordowany. Górkowie zamartwiają się, że córce może grozić niebezpieczeństwo. Natalia zafascynowana jest Łukaszem; odwiedza go w komisie. Łukasz daje jej numer telefonu.

TVP 2, godzina 21:40, Tancerze

Antoni po raz pierwszy w historii szkoły spóźnia się na poranną pobudkę studentów. Dziwnie się zachowuje. Niespodziewanie prosi Helenę o kilka dni urlopu. Wkrótce okazuje się, że Antoni opiekuje się emerytowanym aktorem. Inga angażuje się w romans z Jerzym. Roma proponuje Jerzemu wspólne zamieszkanie. Mężczyzna przyjmuje jej propozycję. W szkole zostaje ogłoszony casting do teledysku znanego zespołu muzycznego. Dorota ma nadzieję, że tym razem pokona Sylwię. Jednak casting wygrywa rywalka.

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza miłość

Kinga poznaje Łukasza byłego menedżera fitness-clubu, w którym ona ma podjąć pracę. Spotkanie okazuje się nieprzyjemne. Magda podczas rozmowy z Pawłem zaczyna płakać i wyznaje, że ma kłopoty rodzinne. Ten stara się ją pocieszyć. W tym czasie jego żona wraca do domu. Paweł jest niemile zaskoczony reakcją żony. Stefani dostaje od Artura polecenie służbowe ma przychodzić do pracy ubrana skromniej. Sabina przedkłada Błażejowi listę strat powstałych podczas imprezy. Zgadza się uregulować rachunek pod warunkiem, że zostanie on jej niewolnikiem.

Polsat, godzina 19:30, Samo życie

W mieszkaniu Staszka, podczas nieobecności Basi, zjawia się Henryk, jej ojciec, z żądaniem unieważnienia ich dziwnego ślubu. Henryk grozi, że Basia musi wybrać między Staszkiem a rodziną. Staszek próbuje zasugerować Basi, że może powinni się rozwieść. Ewa nie pojawia się w redakcji. Kika została wysłana do niej, by odkryła powód absencji koleżanki. Ewa odmawia wyjaśnień i zapewnia, że wszystko jest w porządku. Później zjawia się w pracy z gotowym artykułem o nieuczciwej konkurencji. Wojtek ma pierwszą pracę będzie wyprowadzał psy.

TVN, godzina 17:55, BrzydUla

Violetta próbuje pogodzić się z Sebastianem. Z przerażeniem odkrywa, że ma on już na oku nową dziewczynę. Ula zarzuca Markowi, że się nie zmienił i wciąż cynicznie uwodzi kobiety.

TVN, godzina 20:05, Na Wspólnej

Dyrektor telewizji prosi Martę o uratowanie emisji nowego odcinka "Mamy w wielkim mieście". Marta zgadza się. Chwilę później przyjeżdża zaalarmowany przez Dominikę Marcin. Widząc Martę za biurkiem, wpada w furię. Danka idzie z Dębkową na zakupy. Marek i Ola mają mieszane uczucia, widząc ubrania, które kupiła Danka. Zimińska przyznaje im rację, że może trochę przesadziła. Ewa obserwuje przemianę Igora i przeraża ją to, co widzi. Oksana pojawia się u Ewy i pyta o Aleksa.

Opracowała Natasza Lasky

Zobacz także:

Telewizja jest dla nieszczęśliwych?

Seriale, programy rozrywkowe, itd. Kto to ogląda? Bo przecież kobieta zapracowana, mająca obowiązki rodzinne, nie będzie codziennie zasiadać do "Rozmów w toku".

Telenowele uczą nas samodzielności!

Telewizja, nawet rozrywkowa, ma walory edukacyjne, a w tym przypadku także emancypacyjne.   

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (22)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-13 14:08:26

z wymienionych najbardziej lubię BrzydUlę ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-13 08:28:34

Gra aktorska młodych tancerzy jest żenująca

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-12 20:04:22

Ja oglądam tylko Pierwszą miłość z tych tu wymienionych..:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-12 20:03:33

Dr. House!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-12 20:01:08

A gdzie Dr. House, przeprasza/? W środy i czwartki powinien być streszczony!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-12 18:58:57

brzyduli mało piszą,bo może po prostu tam nic się nie dzieje! bo brzydula krótka trwa.. -,-

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-12 18:03:42

o brzyduli mało piszą,bo może po prostu tam nic się nie dzieje!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-12 15:33:20

Moooda!!!! <3<3!!! ;D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-12 12:52:03

dziewczynki za naukę się bierzcie,a nie seriale dla kobiet po 50. oglądacie !!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-12 13:35:28

A to jest raczej indywidualna sprawa.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-12 15:24:25

Gdzie tu jest napisany przedział wiekowy oglądania seriali?!! Zresztą skoro tu wchodzisz to pewnie tez oglądasz, więc się nie wypowiadaj albo po prostu nie narzucaj innym swojego zdania...!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-12 12:13:12

MODA NA SUKCES!!!!!!!!! <333333333

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz