Co dziś w serialach?

05 Listopada 2009

Przeczytaj streszczenia odcinków, które zostaną wyemitowane dzisiejszego wieczoru! Dowiedz się już teraz, co wydarzy się w życiu twoich ulubionych bohaterów!

Co dziś w serialach?
> Przeczytaj streszczenia odcinków, które zostaną wyemitowane dzisiejszego wieczoru! Dowiedz się już teraz, co wydarzy się w życiu twoich ulubionych bohaterów!

Czwartek, 5 października

TVP 1, godzina 17:35, Klan

Rano Agnieszka słyszy, że Smosarski załatwia sprawy, korzystając z jej telefonu. Wieczorem Cezary informuje ją, że wyjeżdża na weekend z byłą żoną, aby znaleźć odpowiedni ośrodek opiekuńczy dla jej partnera. Paweł opowiada Krystynie o wizycie w gabinecie Edyty. Donata odwiedza Jacka w pracy w sprawie zainwestowania pieniędzy matki. Jacek prosi, żeby przestała interesować się jego życiem. Małgosia szuka chusteczek w torbie Beaty. Jasiek zauważa książkę Rafalskiego. Ola i Norbert wybierają się razem do kina.

TVP 1, godzina 18:00, Plebania

Waldek chce zamówić  mszę za Rafała, żeby wyzdrowiał. Proboszcz zauważa, że Waldkowi bardziej zależy na uratowaniu siebie, niż na wyzdrowieniu Rafała. Krystyna odwiedza Rafała w szpitalu. Mężczyzna mówi tylko o miłości do niej. Krystyna jest przerażona. Śleboda zamawia w restauracji piwo dla siebie i Waldka. Chce porozmawiać z synem o jego kłopotach. Wie, że jeśli Rafał nie wyjdzie ze szpitala, to Waldek zostanie oskarżony. Szymon informuje Tracza, że nie przyjmie jego propozycji udzielenia wywiadu oczerniającego Oliwię.

TVP 1, godzina 20:25, Londyńczycy

Asia pomaga Elizabeth przy projekcie fotograficznym poświęconym polskim emigrantom w Londynie. Przypadkiem, podczas wizyty w firmie Andrzeja zauważa fascynację Magdy swoim narzeczonym. Darek ma coraz większe problemy finansowe. Mariola chce mu pomóc. Nieoczekiwanie Asia proponuje Marioli, by zamiast niej pojechała z Elizabeth do Polski dokumentować temat emigrantów, którzy wrócili do kraju. Wojtek przekonuje Kasię, żeby zdecydowała się zeznawać przeciwko Leszkowi.

TVP 2, godzina 20:05, Barwy szczęścia

Sam nachodzi Kaśkę w Zakrzewiu. Stwierdza, że dostał cudzą książkę. Władek i Maciek mają kłopot z sąsiadem. Tym razem do drzwi ich mieszkania puka nasłany policjant. Po niezapowiedzianej wizycie Rafała wystraszona Iza zaczyna odczuwać silne skurcze. Trafia na porodówkę. W obawie, że mąż ją odnajdzie, prosi Szymona, by nie wpisywał jej danych do ewidencji placówki. Kaśka daje Samowi wyrzucony na śmieci egzemplarz "Quo vadis?". Okazuje się jednak, że ważne zapiski zostały zalane kawą. Matka Ksawerego zauważa Kaśkę i Sama.

TVP 2, godzina 21:40, Tancerze

W szkole ogłoszono Pomidoriadę. Studenci pierwszego roku mają pokazać starszym kolegom, czego się nauczyli. Karą za zły występ jest obrzucenie pomidorami. Dorota jest przekonana, że Piotr chodzi z Sylwią. Inga podejmuje próbę odbicia Jerzego, do planu wciąga Dorotę. Sylwia ma kłopoty na zajęciach u Krzysztofa. Nauczyciel twierdzi, że brak jej dystansu do siebie, zżera ją ambicja i nie ma poczucia humoru. Sylwia próbuje udowodnić, że profesor się myli. Jowita próbuje odzyskać względy Bernarda. Alicja zaprasza Krzysztofa na spotkanie do klubu AA.

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza miłość

Stefani zdaje się nie rozumieć jednoznacznych sugestii Piotra. Niespodziewanie zjawia się Jan. Mężczyźni wdają się w bójkę. Paweł wyznaje Magdzie, że mógłby się w niej zakochać. Menedżer fitness klubu zjawia się w "Barbarianie", udając wyjątkowo kapryśnego klienta, by sprawdzić, jak Kinga radzi sobie w pracy. Magda i Paweł spotykają się w kawiarni i rozmawiają na temat przeszłości. Paweł tłumaczy byłej dziewczynie, że ma żonę.

Polsat, godzina 19:30, Samo życie

Martyna składa Vadimowi propozycję, aby został dyrektorem nowej, supernowoczesnej kliniki. Vadim konsultuje się z Marysią. Ta obiecuje go wspierać i proponuje, by ostatecznie na stałe się do niej wprowadził. Artykuł Ewy o dręczeniu koni zdobywa duże uznanie. Właściciel pewnej hodowli i dostawca leków dla zwierząt proponuje pomoc i zaprasza Ewę na kolację. Agnieszka próbuje samotnie poradzić sobie z pracą i opieką nad Kasią.

TVN, godzina 17:55, BrzydUla

Sebastian chce się związać z Violettą. Ona jednak postanawia grać niedostępną. Liczy, że w ten sposób mocniej usidli Sebastiana. Ula i Piotr wyjaśniają  sobie nieporozumienie dotyczące Marka. Piotr zapowiada Uli, że będzie walczył o jej uczucia.

TVN, godzina 20:05, Na Wspólnej

Kamil tłumaczy Igorowi, że jego chęć bycia ojcem dla dziecka Mai nie jest do końca przemyślana. Igor jest przekonany, że Maja zdecyduje się z nim zostać. Młody Nowak zaprasza Maję na rozmowę. Jednak zamiast ukochanej na spotkanie przychodzi Marta z listem od Mai. Rodzice Oli zgodzili się na jej wyjazd do USA razem z Danielem. Sławek z Renatą i Darią czują się coraz szczęśliwsi w nowym mieszkaniu. Jednak z Niemiec dzwoni Marzena, która chciałaby, żeby Daria ją odwiedziła.

Opracowała Natasza Lasky

Zobacz także:

Co nasze babcie oglądają w telewizji?

Telewizja to jedna z głównych rozrywek wielu osób po 65. roku życia. Co ma im do zaoferowania? Czy „Moda na sukces” i „Plebania”  to telewizyjne hity wśród emerytów?

Wielka prowokacja w Mam Talent? 

Czy zamieszanie wokół Kasi Popowskiej i Kasi Sawczuk jest tylko wielką prowokacją TVN-u?  

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (46)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-22 22:49:28

zakonczenie było piekne popłakałam sie jak głupia

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-11 15:56:42

Tutaj wpisz treść komentarza...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-06 14:12:24

Ula jest głupia, a Piotr jest brzydki. Prawda. Najlepszy jest Marek, Wiola, Seba ;** i Pshemko i Wojtek xd Ala jest głupia i brzydka

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-06 18:21:21

Sam jesteś głupi i brzydki! Ula teraz wygląda super!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-06 11:37:21

zgadzam sie z Toba w 100 procentach o Ulci Igorze i wszystkich w serialach

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-05 23:24:15

Ta Ulka to mnie wkurza niby dorosła kobieta a w głowie ma fiu bździu Ona nic nie wie nie jest niczego pewna Jezu nie moge na nia patrzec Zero pewnosci siebie A ten Piotr to takie flaki z olejem Na niego jak patrze to mi sie słabo robi Ale jak maja byc razem to dobrze Bedzie to najnudniejsza para A Marek znajdzie sobie jakąs fajna laske A w tej Na Wspólnej to ja nie wiem dlaczego z Ttego Igora robi sie takiego męczennika Boze najpierw mu narzeczona wyjechała do usa nastepna umarła nastepna go w dupe kopneła a teraz ta w ciazy z innym Scenarzysci da wymyslili by juz cos normalnego Bo tak caly czas wymyslac to troche przesada

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-05 23:01:00

.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-05 21:48:20

ta majka z na wspolnej to dziwka!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-05 21:48:43

szkoda mi tego igora :(

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-05 20:51:07

to co ty mówisz jest głupie! :| ula b.lubi piotra <3 może kocha . i jeśli ty nie umiesz oglądać to nie pisz głupstw :) w dzisiejszym odcinku <5 listopada> ulka myśli: piotrek jest :* a marek nie ważny! ja to mówie w streszczeniu :) A tak przy okazji ta ulka się taka wredna zrobiła że nie wiem a jak się do marka odzywa ..:( rany ... jak jej oddał swoją posadę i następnego dnia ulka powiedziała:co ty tu robisz? po co tu przyszłeś! i tak z krzykiem!! ;(

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-05 21:16:43

taa na bank powiedziała: przyszłeś ; dd

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-05 17:53:33

Klan: Małgosia szuka chusteczek w torbie Beaty.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-05 17:25:12

papilot bierze wszystko z 'www.tv.wp.pl' hahah

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz