Co dziś w serialach?

03 Listopada 2009

Przeczytaj, co wydarzy się w życiu twoich ulubionych serialowych bohaterów!

Co dziś w serialach?

Przeczytaj, co wydarzy się w życiu twoich ulubionych serialowych bohaterów!

Wtorek, 3 listopada

TVP 1, godzina 17:35, Klan

Smosarski wraca od byłej żony i narzeka na trudy związane z opieką nad chorym w śpiączce. Koziełło podpytuje Pawła o sprawy związane z Edytą i jej podejrzanym gabinetem. Paweł oświadcza, że zawiadomi o tym Izbę Lekarską. Jerzy przyjmuje zlecenia na wypożyczenie sprzętu budowlanego. Leszek donosi Beacie o wyjątkowo niepochlebnej recenzji książki Rafalskiego. Stenia opowiada Krystynie o samotności Stacha. Uważa, że najlepszym wyjściem dla niego byłoby stałe zajęcie.

TVP 1, godzina 18:00, Plebania

W szpitalu Magda siedzi przy łóżku nieprzytomnego Rafała. Heniek, wolontariusz w placówce, też zagląda do niego. Spotyka Magdę, która ma mu za złe, że opuścił dom seniora i zostawił staruszków. Heniek tłumaczy, że to proboszcz decyduje, gdzie on ma służyć. Nagle Rafał się budzi. Nad Bystrawę przyjeżdża pani inspektor z sanepidu. Pyta Jurka i Osę, czy zamknęli zanieczyszczone ujęcie wody. Jeżeli nie zrobią tego natychmiast, będzie zmuszona zamknąć ośrodek. Krysia prosi Blumentala o pozwolenie na odwiedzenie Rafała.

TVP 2, godzina 20:05, Barwy szczęścia

Teresa, Fryderyk i Agata wracają z Anglii. Okazuje się, że przed powrotem do Polski Agata pokłóciła się z Marią. Roman dowiaduje się od Teresy, że Maria nie widzi szans na ratowanie ich małżeństwa. Roman i Renata wyjeżdżają na wycieczkę za miasto. Po drodze psuje im się samochód. Zmuszeni są nocować w gospodarstwie agroturystycznym. Spędzają ze sobą noc. Jadzia jest obrażona na Stefana za przyjęcie pracy u Staszka. Ma żal do Kaśki, że wynajęła mieszkanie bez konsultacji z nią. Nowa lokatorka, Dominika, również nie przypada Jadzi do gustu.

TVP 2, godzina, 20:40, M jak Miłość

Maria rodzi córeczkę. Tuż przed porodem do Rogowskiej dzwoni pani Danusia. Za sprawą staruszki Radosz dowiaduje się szczegółów o stanie Marii. Z kolei Michał  zwierza się siostrze, że w jego małżeństwie z Grażyną trwa kryzys. Lucyna wraca do pracy w przychodni, Renia odwiedza adwokata. Marta podwozi do Gródka autostopowicza. Nie wie, że to syn Jaroszego, Jurek. Chłopak kradnie jej portfel. Marta spotyka się z Budzyńskim i sprzecza się z Szymonem. Hanka odkrywa, że Natalia nie należy do chóru. Staszek aresztuje Sebka.

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza Miłość

Magda przychodzi na kolację do mieszkania Krzyżanowskich. Piotr wciąż próbuje pozyskać względy Stefani. Jan wpada w gniew, gdy dowiaduje się, że jego dziewczyna przyjęła cenny prezent od Kulczyckiego. Wojtek chce odzyskać Emilkę. Dziewczyna jest jednak nieprzejednana. Marek dzieli się z doktorem Turczykiem wątpliwościami dotyczącymi relacji z Beatą. Kinga otrzymuje propozycję pracy na stanowisku menedżera fitness-clubu. Decyzję konsultuje z matką.

Polsat, godzina 19:30, Samo życie

Reportaż Teresy jest w ścisłym finale konkursu na artykuł roku. Gratulują  jej wszyscy oprócz Ewy. Pino próbuje porozumieć się z Agnieszką. Julka powiedziała Olgierdowi, że Staszek chciał ją pocałować i że musiała się bronić. Marysia nie wierzy w jej historię o molestowaniu i zamierza wyjaśnić sprawę. Gdy Agnieszka późnym popołudniem kończy pisanie artykułu w redakcji, Kasią opiekuje się Torstensson. Po konferencji Martyna próbuje uwieść Vadima.

TVN, godzina 17:55, BrzydUla

Ula zastanawia się, jak zareagować na pocałunek Piotra. Przyjaciółki radzą  jej, żeby dała mu szansę. Pschemko wciąż przebywa w samotni. Ula próbuje przygotowywać nową kolekcję bez niego.

TVN, godzina 20:00, Na Wspólnej

Igor jest załamany odejściem Mai. Marta umawia go na spotkanie z ciotką Mai. Zuza szykuje się na ważne spotkanie, które ma być niespodzianką  dla Kamila. Tymczasem młody Hoffer spotyka się z Magdą, która prosi go o pomoc. Grozi jej wyrzucenie z grupy DDA. Wieczorem Zuza chwali się Kamilowi, że dostała pierwszą pracę. Świętowanie sukcesu przerywa pojawienie się zapłakanej Magdy. Weronika myśli, że nie może zajść w ciążę z powodu blokady psychicznej związanej z jej pobytem w domu dziecka. Adam wyznaje, że to on nie może mieć dzieci.

TVN, godzina 21:30, 39 i pół

Darek twierdzi, że ma pomysł na zarobienie pieniędzy. Namawia Ankę na udział  w reality show opowiadającym o ich życiu. Małżeństwo Patryka i Marty przechodzi kryzys. Marta próbuje rozmawiać z mężem i rozwiązywać problemy. Patryk wydaje się ignorować kłopoty i nie zauważa zagrożenia dla przyszłości. Rozwija się kariera Amandy. Dziewczyna musi pójść do wytwórni na spotkanie z profesjonalistami. Darek postanawia zostawić ją w rękach stylistek.

Opracowała Natasza Lasky

Zobacz także:

Najlepsi wokaliści drugiej edycji Mam Talent! 

Czy drugą edycję TVN-owskiego show wygra ktoś z nich? Zagłosuj w sondzie na swojego faworyta!

Młodociane gwiazdy warte miliony

Mimo młodego wieku dorobili się sporej popularności i fortuny. Jak to bywa w branży rozrywkowej, często jedna rola wystarczyła, aby odnieść sukces, który wpłynął na całe ich przyszłe życie.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (18)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-04 12:50:18

dzis w serialu ksiondz michal kocha sie z dzwoniczym zenkiem plebania w serialu m jak milosc dojdzie do orgi --------- wujek binladen

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-03 17:33:19

Rozpaczacie... gadacie że są żałośni... grają to co im piszą scenarzyści...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-03 16:56:01

ale ta majka jest zalosnaaa ! niby tak kocha igora a poszla do łozka z tym tadkiem. ;/ niech sie pierwsze zastanowi co robi.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-03 12:34:30

majka pewnie poroni. a jak nie to igor zaakceptuje tego dzieciaka i wszyscy będą szczęśliwi

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-03 12:09:31

Tak, z tą ciążą Majki z tamtym Tadeuszem, to już przegieli.... No chyba, ze okaze sie ze lekarz sie pomylil i ciaz trwa krocej czy cos takiego, nie wiem. Ale powinni juz jej dac spokoj.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-03 12:43:30

dobrze dobrze niech ją wywalą z serialu, bo jest kiepską aktorką, jakaś taka nawiedzona, szkoda tylko tego Igora nieszczęsnego, powinien się umówić z Pawłem z "M jak miłość", bo podobno tamta Majka chce odejść z serialu - dwaj cierpiętnicy eh...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-03 18:24:23

a ja czytalam ze wujda za mąz pawel z majką !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-03 18:24:50

ja też czytałam ze wyjdą za mąz

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-03 10:36:37

Ale z Majką to już troche przesadzają.. Tyle się wycierpiała, a teraz na dodatek jej ciążę wymyślili..przeginają ci scenarzyści :/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-03 17:16:38

dupa. jak mozna nei wiedziec kogo sie kocha? bzyka sie z tadziem, a nagle mu ucieka sprzed oltarza;d

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-03 17:42:00

no wlasnie 10/10

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-03 09:40:33

nie maja co wymyslac juz w tych serialach

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-03 08:08:29

w tej* sory za blad ;d

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-03 08:08:07

druga ;d kurcze....masakra w tym na wspolnej sie dzieje;/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-03 07:47:10

pierwsza:D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-03 12:26:14

i ch. ci w D. z tego powodu

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz