Co dziś w serialach?

26 Października 2009

Przeczytaj, co wydarzy się w życiu twoich ulubionych serialowych bohaterów!

Co dziś w serialach?
>

Przeczytaj, co wydarzy się w życiu twoich ulubionych serialowych bohaterów!

Poniedziałek, 26 października

TVP 1, godzina 17:35, Klan

Detektyw chwali się  Ławeckiej, że nawiązał już kontakt z Czesią. Leszek odwiedza Krystynę na uniwersytecie i dziękuje za zajęcie się Barbarą podczas wesela. Twierdzi, że jego rodzina zrobiła bardzo dobre wrażenie na kapryśnej siostrze Bogny. Po urlopie i chorobie do Lubiczów wraca pani Stenia. Z zaskoczeniem dowiaduje się, że pod jej nieobecność zaglądał tam Stach i zostawił dla niej bukiet kwiatów. Rafalski uprzedza Beatę, że wyjeżdża na tydzień, aby promować wydawnictwo, dla którego pracuje i książkę, która ma się właśnie ukazać.

TVP 1, godzina 18:00, Plebania

Ada budzi się obok męża, który wrócił z misji z Afganistanu. Andrzej wydaje się jednak nieco oschły. Zbyszek przynosi Joli sklejoną ramę obrazu ciotki Anieli. Przy śniadaniu Ada proponuje mężowi wspólne wyjście na spacer i po zakupy. On jest markotny, nie chce nigdzie wychodzić i woli spędzić czas przed telewizorem. Walter przychodzi do delikatesów Tośka i Grzybowej. Prosi o szybszą decyzję w sprawie kupna budynku handlowego, ponieważ nie może dłużej czekać.

TVP 2, godzina 20:05, Barwy szczęścia

Justyna i Norbert wracają z urlopu. Dziewczyna dowiaduje się o chorobie Zenka. Jest zła na Basię, że zataiła przed nią ważną informację. Zenek jest załamany, boi się, że nie odzyska wzroku. Jerzy uważa, że trzeba jak najszybciej ubezwłasnowolnić Malwinę. Magda spotyka tę ostatnią w mieście. Dziewczyna jest w towarzystwie mężczyzny, zachowuje się frywolnie. Magda postanawia nakłonić ją do wizyty u psychiatry. Jola i Janek planują ślub w średniowiecznym stylu. Prezentują się Tadeuszowi i Marioli w wybranych na tę okazję strojach.

TVP 2, godzina, 20:40, M jak Miłość

Budzyński odwiedza Martę na wsi. Spacer po łące kończy się pocałunkiem. Marek urządza w Grabinie rodzinny grill, na którym zjawia się również Grażyna. Lucjan umawia się z Kisielem na partyjkę szachów. Podczas ich spotkania do kuchni wchodzi Barbara Mostowiakowa, która zachowuje się jak lunatyczka. Małgosia jest zazdrosna o Tomka. Niepokoi się, że gdy ona musi leżeć w szpitalu, ukochany mieszka w domu z piękną Sandrą. Na oddziale Mostowiakówna zaprzyjaźnia się z jedną z pacjentek, Bogusią. Olga wraca do Polski.

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza Miłość

Daria opowiada Oli o swoim zachowaniu podczas testu z angielskiego. Dziewczyna wyjawia koleżance, jak wielkim uczuciem darzy nauczyciela. Marysia dowiaduje się od Patryka, że Paweł nie będzie się uczył angielskiego. Paweł z Arturem oglądają zdjęcia Magdy. Uroda dziewczyny robi na Kulczyckim ogromne wrażenie. Wypytuje przyjaciela o szczegóły jego dawnej miłości. Licealiści kupują nauczycielce geografii bukiet kalii, doprowadzając ją do płaczu. Artur z Rafałem zapraszają Stefani na rozmowę w sprawie pracy.

Polsat, godzina 19:30, Samo życie

Marysia jest pewna, że Vadim ją zdradził; nie wierzy, że Martyna była u niego jedynie służbowo. Martyna w rozmowie z Vadimem udaje oczywiście, że kolczyk znalazł się w szlafroku Marii przypadkowo. Teresa namawia Marysię na spotkanie i wysłuchanie wyjaśnień Vadima. Marysia daje się przekonać ukochanemu. Staszek i Basia biorą ślub. Wszystko po to, by Basia miała spokój z rodzicami. Wielki sukces "Samego Życia", wiadomość o ujawnionym przez gazetę skandalu obiega kraj.

TVN, godzina 17:55, BrzydUla

Do Aleksa przyjeżdżają wspólnicy z Włoch, gotowi podpisać umowę z Febo & Dobrzański. Tymczasem Ula proponuje zarządowi inny pomysł na wyprowadzenie firmy z kryzysu. Pschemko kłóci się z synem o Ulę.

TVN, godzina 20:00, Na Wspólnej

Do Warszawy z niespodziewaną wizytą przyjeżdża matka Kingi. Michał i Kinga udają, że między nimi nic złego się nie stało. matka Kingi nie daje się jednak zwieść. Dziewczyna ma opory przed powiedzeniem jej prawdy. Marta odkrywa, że Marcin ukradł jej pomysł na program. W dodatku szuka zastępstwa do prowadzenia "Mamy w wielkim mieście". Marcin przekonuje dyrektora programowego, że ma z Martą problemy w pracy. Igor ma propozycję wyjazdu na mecz do Dublina.

Opracowała Natasza Lasky

Zobacz także:

Marcin Majewski – kim jest tajemniczy uczestnik „Mam talent”?

Cała Polska chce się dowiedzieć, kim jest megautalentowany chłopak!

Co nasze babcie oglądają w telewizji?

Telewizja to jedna z głównych rozrywek wielu osób po 65. roku życia. Co ma im do zaoferowania? Czy „Moda na sukces” i „Plebania” to telewizyjne hity wśród emerytów?   

 

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (25)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-30 16:48:49

to nie są brednie oglądałm wszystkie odcinki i są takie jak pisze bardzo lubie brzydule chciałabym sie spotkać z Juliom Kamińską czyli selalowom Ulom Cieplak

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-28 17:58:36

brednie dla naiwnych

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-26 19:47:11

Zgarniaj punkty i wymieniaj je na nagrody!! lockerz.com posiadam zaproszenia, gg 10070491 ;))

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-26 18:50:13

podajcie strone gdzie można oglądaĆ BRZYDULE na necie ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-26 20:03:32

chomikuj.pl a potem klikasz szukaj chomika : marian155 odcinki sa 2 godziny przed emisją.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-26 17:41:32

Odcinek brzyduli trwa ok 22 minut razem z wstepem i napisami. wystarczy raz ogladnac na necie i tam widzisz ile trwa odcinek bez reklam.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-26 16:26:24

anonim ej robaczki jak ma byc dłuższy opis odnicnka jak brzydula trws 26 min w tym reklamy, odejmijscie 10 min reklam i wychodi 16 min odc,wiec co ma się dziac więcej w tak krótkim czasie... sory ale reklamy w brzyduli nie trwaja 10 min. , ale co najwyzej 5 :P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-26 17:11:51

5;>? no chyba 15...;|

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-26 16:14:01

Szukasz pracy????A masz dobry refleks, więc spróbuj..Polega na prostej grze,grasz,wpisujesz dane i masz 90zł a wkład to tylko 9 zł.Ja już gram o trzecie 90 złotych, naprawde polecam.Jeżeli poświęcisz wiecej czasu masz gwarantowane 190 zł.POLECAM .... WEJDZ W PODANY LINK I ZAGRAJ http://www.wygraj100.info/?t=25402045

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-26 16:10:19

ej robaczki jak ma byc dłuższy opis odnicnka jak brzydula trws 26 min w tym reklamy, odejmijscie 10 min reklam i wychodi 16 min odc,wiec co ma się dziac więcej w tak krótkim czasie...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-26 15:36:32

NAWSPÓLNEJ ; ************************** I M JAK MIŁOŚĆ ; **************************

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-26 15:29:10

brzydula ma krótki opis.. bo się w niej nic ciekawgo nie dzieje:P Aczkolwiek lubie ją oglądać

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz