Co dziś w serialach?

22 Października 2009

Przeczytaj streszczenia odcinków, które zostaną wyemitowane dzisiejszego wieczoru! Dowiedz się już teraz, co wydarzy się w życiu twoich ulubionych bohaterów!

Co dziś w serialach?

Przeczytaj streszczenia odcinków, które zostaną wyemitowane dzisiejszego wieczoru! Dowiedz się już teraz, co wydarzy się w życiu twoich ulubionych bohaterów!

Czwartek, 22 października

TVP 1, godzina 17:35, Klan

Leszek zdaje Krystynie relację z przygotowań do ślubu. Wszystkim zajmuje się wynajęta firma, ale jedną delikatną misję chciałby powierzyć Krystynie. Zaskoczony Deptuła znajduje na fotelu wełnianą czapeczkę. Mariola orientuje się, że to własność Kajetana, ale z uporem twierdzi, że zostawił ją kominiarz. Bogna zastanawia się, czy powinna jednak zadzwonić do Basi i poprosić, żeby przyjechała na ślub. Leszek ratuje sytuację, twierdząc, że wysłał list w tej sprawie. Cezary wraca do domu po rozprawie rozwodowej.

TVP 1, godzina 18:00, Plebania

Rozmarzona Jola leży w łóżku obok Adriana. Od dawna nie czuła się tak dobrze. Ale kiedy Adrian idzie pod prysznic, dzwoni jego telefon komórkowy. Jola odczytuje wiadomość, że żona Adriana czeka na niego z utęsknieniem. Tosiek prosi Jurka o zwrot pożyczki. Musi szybko zebrać pieniądze na wykupienie domu handlowego. Niestety, Jurek nie ma funduszy. Wściekła i upokorzona Jola nie chce więcej widzieć Adriana. Czuje się wykorzystana. Nad Bystrawę przyjeżdżają kolntrolerki z sanepidu. Proszą Osę o wodę do analizy.

TVP 1, godzina 20:25, Londyńczycy

Asia i Mariola jadą do Stevena, żeby podpisać umowę. Okazuje się, że Asia została oszukana. Autorstwo charakteryzacji na okładce płyty zostało przypisane Stevenowi. Asia i Andrzej wkraczają na konferencję prasową Stevena i w obliczu dziennikarzy wyjawiają, kto jest prawdziwym autorem nowego image'u chłopaka. W rozmowie z Timem Ewa dowiaduje się, że dr Hamilton był zamieszany w sprawę żony Tima. Ewa postanawia odszukać polską lekarkę obwinianą o jej śmierć. Paweł i Maria zdobywają pieniądze potrzebne do udaremnienia przekrętu Jamesa. 

TVP 2, godzina 20:05, Barwy szczęścia

Rafał dzwoni do Izy. Zaznacza, że jeśli do niego nie wróci, pójdzie na policję z nagraniem, w którym jej ojciec mu grozi. Iza po wyjściu rodziców zaczyna pakować walizki. Piotr przyjeżdża do Warszawy na szkolenie. Marta informuje męża, że prawdopodobnie powie szefowi o odejściu z pracy. Ku zaskoczeniu Walawskiej, Piotr gorąco namawia żonę do walki o pismo. Pyrkowie spędzają przyjemnie czas na rodzinnym meczu piłki nożnej. Danuta zaprasza Huberta na kolację. Ma mu do powiedzenia coś ważnego.

TVP 2, godzina 21:40, Tancerze

Roma proponuje Jerzemu powrót do domu. Robert opiekuje się synem, którego Beata podrzuciła mu do szkoły. Mężczyzna bardzo się do niego przywiązuje i nie chce oddać chłopca dziadkom. Sylwia odkrywa innego Roberta, który dla synka jest gotów zrezygnować ze szkoły. Helena przekonuje go, żeby został; musi najpierw stać się dojrzałym człowiekiem, bo dopiero wtedy będzie dobrym ojcem. Piotr ma przygotować z Sylwią scenę miłosną u niej w domu. Kupuje kosztowny prezent - pozytywkę. Nie daje jej jednak dziewczynie. Rozstają się skłóceni.

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza miłość

Paweł uznaje, że najlepszym sposobem nauki angielskiego będą prywatne lekcje u Patryka. Podczas spotkania z Pawłem, Skalski od razu testuje zdolności językowe przyjaciela. Nauczyciel brutalnie stwierdza, że Krzyżanowski nie ma talentu. Marysia spotyka się z przyjaciółką, Beatą. Dziewczyna opowiada o remoncie i przeprowadzce do nowoczesnego domu. Beata namawia Marysię na zakup własnego mieszkania i oferuje, że razem z partnerem pomogą w zdobyciu kredytu. Daria chce wyznać nauczycielowi miłość.

Polsat, godzina 19:30, Samo życie

Kostek, Kinga, Franek i obie mamy przygotowują ofertę rodzinnej firmy. Dzięki Frankowi firma szybko zdobywa pierwsze zamówienia. Okazuje się,  że Teresa nagrywała łapówkarską ofertę burmistrza. Marysia wraca z misji badania rynku lokalnych gazet. Uważa, że tytuły są bardzo słabo prowadzone i trzeba dużo w nie zainwestować. Romantyczny nastrój psuje jej znalezienie w szlafroku nieznanego kolczyka.

TVN, godzina 17:55, BrzydUla

Ula usiłuje przekonać Krzysztofa, że działania Aleksa zaszkodzą firmie. Adam tchórzy i nie daje jej obiecanych dowodów świadczących przeciwko Aleksowi. Violetta zaczyna pisać wiersze. Marek i Piotr spotykają się w domu Uli.

TVN, godzina 20:05, Na Wspólnej

Marta martwi się, że jej pomysł na nowy program nie był trafiony. Tymczasem Marcin ukrywa przed nią, że "Single" wchodzą do produkcji. Dyrektor programowy proponuje Martę jako prowadzącą, ale Marcin robi wszystko, by odsunąć młodą Konarską od jej własnego projektu. Sławek stara się jak najszybciej wyremontować mieszkanie Żanety. Wyprowadzka córki wprawia Ziębów w sentymentalny nastrój. Dębek, wspólnik Marka, przynosi dobre wieści ich firma zdobyła perspektywiczny kontrakt. Z tej okazji Dębek zaprasza Zimińskich na uroczystą kolację.

Opracowała Natasza Lasky

Zobacz także:

Telewizja jest dla nieszczęśliwych?

Seriale, programy rozrywkowe, itd. Kto to ogląda? Bo przecież kobieta zapracowana, mająca obowiązki rodzinne, nie będzie codziennie zasiadać do "Rozmów w toku".

Telenowele uczą nas samodzielności!

Telewizja, nawet rozrywkowa, ma walory edukacyjne, a w tym przypadku także emancypacyjne.     

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (22)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-01-19 18:09:56

„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-23 15:34:24

Cześć ;] Znam szybki i łatwy sposób na zdobycie ciekawych nagród , takich jak markowe torebki, iPody, gry komputerowe, kosmetyki, biżuteria, komputery a dla wytrwałych skuter ;) Wszystko dzięki inicjatywie amerykańskiej organizacji www.lockerz.com. Zabawa polega na tym, by logować się raz dziennie (2 pkt); Odpowiadać na pytania zawarte na stronie (2 pkt); zapraszać znajomych do gry (również 2 pkt)! Wszystkich, którzy mają ochotę zdobyć coś ciekawego za darmo zapraszam na gg: 11932467 ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-23 08:59:05

Tutaj wpisz treść komentarza...http://www.sexy-lena.com/?uid=201804

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-23 08:58:55

http://www.sexy-lena.com/?uid=201804

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-22 18:53:34

lockerz.com pociadam zaproszenia, gg 10070491 ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-22 17:40:17

Wszystkie wymienione tu seriale sa tak samo żałosne jak "Moda na suknie" czy "D jak dekiel". Lepsze są już przeróbki na yt. A ja polecam jednak dobrą książkę. Teraz możecie mi jechac.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-22 20:30:00

jade Ci

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-22 21:40:02

ja tez

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-22 17:22:21

mam super stronkę gdzie można oglądać seriale, filmy. ZA DARMO jest tylko ok, 1h, ale stawki są naprawdę niskie- na 3 m-ce 3 zł, więc się opłaaca, a można oglądać wszystko: http://cs4.home.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=11795:filmy-darmowe-seriale-online-pl-filmiki-za-free-premiery-filmowe-nowosci-kinowe-

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-22 17:12:08

a dzis leci HOUSE. Brzydula powinna byc 1 bo wszyscy tylko ja czytaja

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-22 16:32:04

Ej nooo a gdzie dr.House?!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-22 16:18:34

brzydula jest zalosna! POPIERAM. ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz