Co dziś w serialach?

19 Października 2009

Przeczytaj, co wydarzy się w życiu twoich ulubionych serialowych bohaterów!

Co dziś w serialach?

Przeczytaj, co wydarzy się w życiu twoich ulubionych serialowych bohaterów!

Poniedziałek, 19 października

TVP 1, godzina 17:35, Klan

Paweł zamierza pojechać do Izby Lekarskiej, aby złożyć doniesienie na dr Przybysz. Bożenka wyjeżdża na obóz integracyjny liceum sportowego. Młodsze rodzeństwo wyraźnie zazdrości jej atrakcyjnej wycieczki. Mariola bierze kolejną lekcję śpiewu. Wspólnie z nauczycielem wybierają pieśń, która ma uświetnić ślub z Julianem. Agnieszka zabiera Zosię na badania kontrolne do El-medu. Leszek opowiada Krystynie, jak zakończyła się próba sprowadzenia ojca Bogny do Warszawy. Norbert zaprasza Olę na kawę.

TVP 1, godzina 18:00, Plebania

Jola wraz z kolegą, Adrianem, uczestniczą w ceremonii pogrzebowej ciotki Anieli. Na pogrzebie jest spora grupa pensjonariuszy domu opieki. Zmarła właśnie tam spędziła ostatnie lata życia. W kancelarii Ada zamawia mszę z okazji trzydziestej rocznicy ślubu. Jej mąż jest na misji wojskowej w Afganistanie. Ada nie wie, co się z nim dzieje, bo od kilku dni nie ma z nim kontaktu. Proboszcz namawia ją, żeby nie traciła nadziei. Po pogrzebie Magda podchodzi do Joli, której chciałaby przekazać rzeczy po ciotce. Zaprasza ją do domu seniora.

TVP 2, godzina 20:05, Barwy szczęścia

Hubert zostaje oczyszczony z zarzutów. Roman odwiedza rodziców Ady. Mówi im o wynikach badań. W trakcie rozmowy z Marią dzieci napomykają o sprawie Huberta. Kobieta jest zła na Romana, że zataił przed nią tak ważną informację. Między Ksawerym i Kasią dochodzi do poważnej kłótni. Chłopak żali się ojcu, że Kasia wywraca jego życie do góry nogami. Tymczasem Kasia wyjeżdża do Warszawy. Zwierza się Stefanowi, że nie czuje się dobrze w Zakrzewiu. Michał nie może znaleźć nowego zlecenia. Jest załamany. Dorota obawia się o męża.

TVP 2, godzina, 20:40, M jak Miłość

Sandra prosi Małgosię o radę, jak zbliżyć się do Zosi. Dziewczynka słyszy ich rozmowę i traci do ciotki zaufanie. Jaroszy zagląda do Mostowiaków. Barbara cierpi na bezsenność. Chce wziąć jednocześnie zioła polecone przez Kisielową i tabletki z apteki. Nowacki proponuje Hance, by wyjechała z nim nad morze i została opiekunką na koloniach. Natalka wyznaje, że chce wstąpić do zakonu. Marta i Małgosia odwiedzają Marię w Gródku. W drodze do Warszawy Małgosia zaczyna się źle czuć. Okazuje się, że dziewczyna musi jechać do szpitala.

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza Miłość

Marek decyduje się na udział w programie telewizyjnym jako reprezentant mieszkańców kamienicy. W trakcie transmitowanej na żywo konfrontacji wypowiada się bardzo rozsądnie. W pewnym momencie traci kontrolę nad sytuacją i nie jest w stanie odeprzeć argumentów drugiej strony. Podczas spotkania Arka z Andżeliką, Artur zdaje się mieć wszystko pod kontrolą. Interweniuje, gdy matematyk zagłębia się w szczegóły pracy naukowej. Sabina przekonuje Darię, że jej Miłość do Patryka wcale nie musi być platoniczna.

Polsat, godzina 19:30, Samo życie

Do Teresy zgłasza się mężczyzna z interesującym tematem na śledztwo dziennikarskie. Okazuje się, że burmistrz miejscowości Białolaski urządza, według niego, spotkania towarzyskie na basenie za pieniądze podatników. Teresa postanawia osobiście zbadać sprawę. Łukasz zastępuje Kikę w opiece nad Zosią. Gdy dziecko krztusi się, Łukasz rzuca się na pomoc. Z wielkim wysiłkiem udaje mu się stanąć na nogach.

TVN, godzina 17:55, BrzydUla

Odmieniona Ula wzbudza sensację w firmie. Adam próbuje się z nią umówić. Ula chce uniknąć spotkania z Markiem. Paulina obraża się na Pschemka za to, że dokonał przemiany Uli.

TVN, godzina 20:00, Na Wspólnej

Kamil przekonuje ojca, że czuje się wyleczony. Roman protestuje. Mikołaj odmawia mamie pomocy w sklepie. Kiedy Roman pojawia się w warzywniaku Honoraty, dowiaduje się, że zabrało ją pogotowie. Ewa i Borys wybierają się na zasłużony urlop - jadą na Krym. Maja i Igor zostają sami i zamierzają przez ten czas nadrobić wszystkie zaległości. Z tego powodu Igor chce zrezygnować ze służbowego wyjazdu, co nie podoba się redaktorowi naczelnemu. Adam odbiera wyniki badań z kliniki leczenia niepłodności. Okazuje się, że musi się leczyć.

Opracowała Natasza Lasky

Zobacz także:

Marcin Majewski – kim jest tajemniczy uczestnik „Mam talent”?

Cała Polska chce się dowiedzieć, kim jest megautalentowany chłopak!

Co nasze babcie oglądają w telewizji?

Telewizja to jedna z głównych rozrywek wielu osób po 65. roku życia. Co ma im do zaoferowania? Czy „Moda na sukces” i „Plebania” to telewizyjne hity wśród emerytów?  

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (46)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-20 17:14:48

lockerz.com posiadam zaproszenia, gg 10070491 ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-19 19:43:42

(Barwy szczęścia) Szkoda mi Kasi i Ksawerego , taka piękna para ych... :(

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-19 18:29:51

witam dobrym sposobem może nie na zarobienie pieniędzy ale na zgarnięcie ciekawych nagród jest strona Lockerz.com zdobywamy na niej punkty, które później można wymienić na gadzety np. iPody, torebki Jacobsa, okulary Ray Ban, Suszarki, kosmetyki i biżuterię, konsole PS3, Xbox 360 czy gry, a na wytrwałych zbieraczy punktów czekaja skutery czy telewizory. Dla przykładu: PenDrive 2 GB w formacie opaski na rękę dostaniemy juz za 40 Pkt, torebki 400 pkt, okulary 335 pkt, kosmetyki i biżuterię koło 80pkt, konsole do gier Playstation 3 Slim za 625 Pkt, kończąc na skuterze Piaggio Fly 150 za 7500 Pkt. Jak zbierać pkt? 1. Codziennie za samo zalogowanie (2 pkt) 2. Za zaproszenie kogoś (2 pkt) 3. Za grę ( Czasem nawet 40 pkt) 4. Za odpowiadanie [byle jak] na codzienne pytania [zakładka dailes] (od 2 do 10 pkt) Bez zaproszenia nie ma mozliwosci zarejestrowania sie na Lockerzie! Jezeli chcesz zaproszenie, napisz na nr GG 12161578 i podaj swojego emaila, a natychmiast wyśle zaproszenie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-19 18:28:35

brzydula najlepsza!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-19 17:05:59

BrzydUla dzisiaj najważniejszy odcinek !!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-19 16:57:36

Posrało Cie z ta 1 miloscia !!??kogo to obchodzi denny amatorski serialik..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-19 16:44:24

Pierwsza miłość (odcinek: 983) Sabina planuje zorganizować imprezę w domu rodziców. Błażej dowiaduje się o planach dziewczyn i prosi ojca o zgodę na udział w zabawie. Grzegorz zgadza się. Magda odwiedza Pawła i Marysię w ich mieszkaniu. Marysia jest zazdrosna o byłą dziewczynę męża. Piotr nalega, by Artur zwolnił Stefani, bo twierdzi, że ich nowa sekretarka nie wywiązuje się z zawartej umowy. Artur sprzeciwia się ojcu. Śmiałek wraz z Wojtkiem postanawiają zasłonić większość bilboardów z wizerunkiem Emilki. Wojtek wyznaje, że zrobiłby wszystko, by odzyskać Emilkę.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-19 16:43:58

Pierwsza miłość (odcinek: 982) Stefani zdaje się nie rozumieć jednoznacznych sugestii Piotra. Niespodziewanie zjawia się Jan. Mężczyźni wdają się w bójkę. Paweł wyznaje Magdzie, że mógłby się w niej zakochać. Menedżer fitness klubu zjawia się w "Barbarianie", udając wyjątkowo kapryśnego klienta, by sprawdzić, jak Kinga radzi sobie w pracy. Magda i Paweł spotykają się w kawiarni i rozmawiają na temat przeszłości. Paweł tłumaczy byłej dziewczynie, że ma żonę.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-19 16:43:34

Pierwsza miłość (odcinek: 981) Emilka dzwoni do Patryka. Umawia się z nim na wieczór. Patryk wyznaje jej, że nie przestał o niej myśleć. Dochodzi do pocałunku. Wojtek wybiera się do Emilki z postanowieniem, że odzyska jej względy. Sabina wraca z kursu językowego w Anglii. Spędziła noc z dziekanem angielskiej uczelni i została dyscyplinarnie usunięta ze szkoły. Jan proponuje, że podwiezie Stefani do pracy. Przed Mariną spotykają Piotra.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-19 16:43:09

Pierwsza miłość (odcinek: 980) Magda przychodzi na kolację do mieszkania Krzyżanowskich. Piotr wciąż próbuje pozyskać względy Stefani. Jan wpada w gniew, gdy dowiaduje się, że jego dziewczyna przyjęła cenny prezent od Kulczyckiego. Wojtek chce odzyskać Emilkę. Dziewczyna jest jednak nieprzejednana. Marek dzieli się z doktorem Turczykiem wątpliwościami dotyczącymi relacji z Beatą. Kinga otrzymuje propozycję pracy na stanowisku menedżera fitness klubu. Decyzję konsultuje z matką.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz