Co dziś w serialach?

08 Października 2009

Przeczytaj streszczenia odcinków i dowiedz się, co wydarzy się w życiu twoich ulubionych serialowych bohaterów!

Co dziś w serialach?

Czwartek, 8 października

TVP 1, godzina 17:35, Klan

Pola umawia się z Michałem na spotkanie, ma dla niego bardzo ważną wiadomość. Z tryumfem obwieszcza, że Kinga zwróciła pierścionek zaręczynowy Robertowi. Michał nie jest zachwycony. Obawia się, że Kinga chce ułożyć sobie życie w Berlinie. Surmaczowa postanawia dalej działać. Wybiera się do klubu, aby osobiście porozmawiać z szefową instruktorów kochanką Andrzeja. Norbert przyznaje się Oli, że wie od Patrycji o jej układach rodzinnych ze Smosarskim. Ola zgadza się porozmawiać ze Smosarskim. W tym celu zamierza odwiedzić Agnieszkę.

TVP 1, godzina 18:00, Plebania

Oliwia szykuje się na wieczór u Tracza. Rumcajs przyjeżdża po nią eleganckim samochodem. Janusz wita Oliwię przed domem Osy. Oświadcza jej, że dowiedział się, iż podobno uwielbia ona życie na wsi. Leszek i Swieta spotykają się w domu Henryka. Leszek proponuje jasny układ. Dostanie od niej 20 tys. złotych w zamian za legalny ślub i polskie obywatelstwo. Oboje przychodzą do restauracji i mówią Wali o swoim pomyśle. Janusz oprowadza Oliwię po gospodarstwie. Gdy wchodzą do obory, Oliwia zaskakuje Janusza tym, że umie doić krowy.

TVP 2, godzina 20:05, Barwy szczęścia

Rafał przesyła Izie paczkę. W środku są prezenty dla dziecka i list, w którym Gordon zapewnia o miłości do niej i dziecka. Iza zaczyna mieć wątpliwości, czy słusznie postępuje, decydując się na wychowywanie dziecka bez Rafała. Paweł wraca do domu po kilkudniowej nieobecności. Julia żąda od niego wyjaśnień. Julia spotyka się z Antoniem, mówi mu, że ich pocałunek był błędem. Mężczyzna proponuje jej pracę przy tłumaczeniu tekstu. Firma Michała jest na skraju bankructwa.

TVP 2, godzina 21:40, Tancerze

Alicja odkrywa, że pastylki, które znalazła, należą do Doroty. Dorota obiecuje nauczycielce, że nie będzie już brała środków dopingujących. W szkole pojawia się Roma. Opowiada o sukcesach w Londynie. Tylko Klaudii mówi prawdę. Zwierza się, że wyjazd okazał się niewypałem i teraz boryka się z wieloma problemami. Klaudia wspiera ją niewielką kwotą. Roma postanawia poszukać pracy. Jerzy dowiaduje się o jej kłopotach. Próby pocieszenia dawnej ukochanej kończą się w sypialni. Jarek traci przytomność na zajęciach z tańca klasycznego.

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza miłość

Kinga i Rafał spędzają ze sobą noc. Następnego ranka Artur znajduje ich uwięzionych na tarasie. Chłopak od razu orientuje się, co zaszło między jego byłą dziewczyną a wspólnikiem. Emilka spodziewa się rozstania z Wojtkiem. Dziewczyna czuje się winna, że robiła mu wyrzuty dotyczące jego przeszłości. Jest szczerze zaskoczona, gdy dowiaduje się, że Wojtek wcale nie ma zamiaru się z nią rozstać. Sabina chce uwieść Pawła i wślizguje się do jego łóżka. Magda częstuje Emilkę zapiekanką z grzybkami halucynogennymi.

Polsat, godzina 19:30, Samo życie

Darek otrzymuje informację, że musi zapłacić za studia. Ponieważ nie ma pieniędzy, zamierza zrezygnować z dalszej edukacji. Łukasz podejmuje kolejną próbę mediacji z dziekanem. Agnieszka rozmawia z młodą kobietą potrzebującą pomocy. Gdy zaszła w ciążę, postanowiła oddać dziecko opiekunowi naukowemu, który nie może mieć własnych dzieci. Teraz, gdy zbliża się poród, dziewczyna rozmyśliła się i chce zatrzymać dziecko, ale profesor nie zgadza się na to i szantażuje ją. Agnieszka postanawia zająć się tą sprawą.

TVN, godzina 20:00, Na Wspólnej

Zbliża się dzień ślubu Mai. Igor prosi redaktora naczelnego o wyjazd służbowy. Tymczasem Kamil dowiaduje się od Marty, że Maja ma wątpliwości, czy powinna poślubić Nowickiego. Poruszony tą wiadomością dzwoni do Igora. Ludwika wstydzi się przed Rafałem, że to Agnieszka spłaciła jej kredyt. Matka Rafała zmienia nastawienie wobec Agnieszki. Jerzy przywozi Izę i córeczkę Klementynkę ze szpitala, ale pod domem czeka już tłum dziennikarzy. Pytają, kto tak naprawdę jest autorem hitu "Na rozkaz serca". Iza nie rozumie, co się dzieje.

Opracowała Natasza Lasky

Zobacz także:

Horoskop tygodniowy

Horoskop dla Papilotek przygotowała wróżka Nunila.

Mąż z przypadku – film na jesienną chandrę

Czy warto wybrać się do kina na intensywnie reklamowaną komedię romantyczną?

 

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (122)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-10 13:40:53

Ula chciała wbaczyc markowi ale dowiedziała sie ze to nie on odwołał slub i dupa a viola bedzie pracowała w bufecie a alex knuje

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-09 16:31:44

http://www.allegro.pl/item773553326_converse_crowd_chuck_taylor_40_najtaniej.html

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-09 16:29:59

Gdzie Brzydula.? .. Gdzie OSTRY DYŻUR.!! :D?????????

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-08 23:13:56

czemu nie ma BRZYDULI do cholery!! ludzie litosci !! ;p

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-08 23:12:08

co bylo dzisiaj w brzyduli..ktos wie?? prosze o krotka relacje;p

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-08 22:46:26

i znalazla Viola swojego ksiecia z bajki:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-08 22:08:33

dają zdjęcie "Brzyduli" a jej nie opisują. brawo za inteligencję. Ale przynajmniej jest "Na wspólnej". Odcinek, a właściwie jego końcówka był boski! xd

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-08 21:20:13

Violetta spotyka w końcu swego tajemniczego wielbiciela. Aleks przekonuje Marka, żeby wprowadzić do firmy włoskiego inwestora, który przejmie wierzytelności Uli. Ula wraca do Warszawy. Wyrzuca kartkę, na której Piotr zapisał jej swój numer telefonu

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-08 20:48:02

http://euro-gabki.pl/index.php?c=viral&m=index&id=bda3e58a09439b3e4d743419aad39379

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-08 20:37:22

kurrr* wa gdzie brzydula cioty

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz