Co dziś w serialach?

29 Września 2009

Przeczytaj streszczenia dzisiejszych odcinków najpopularniejszych seriali.

Co dziś w serialach?

Dowiedz się już teraz, co wydarzy się w życiu twoich ulubionych bohaterów.

Wtorek, 29 września

TVP 1, godzina 17:35, Klan

Smosarski usiłuje przekonać Agnieszkę, że niepotrzebnie obawia się Mirona. Agnieszka nerwowo odpowiada, że boi się nie o siebie, ale o dziecko. Monika znów źle śpi. Rano dzwoni do Feliksa, który pociesza ją. Mimo zakazu wykonywania zawodu Edyta otworzyła zakład medycyny naturalnej. Uważa, że skoro udziela porad w zakresie ziołolecznictwa i sprzedaje mieszanki ziół, to nie zajmuje się leczeniem. Zleca Halszce, by szpiegowała dr. Lubicza. Ta jedzie do El-Medu. Zapisując się na wizytę, słyszy, że Paweł umawia się z Koziełłą na weekend.

TVP 1, godzina 18:00, Plebania

Zbyszek radzi się proboszcza i Józefiny w sprawie oferty sprzedaży domu na Wygodzie. Grzyb oświadcza żonie, że zamierza zatrudnić nową ekspedientkę, skoro otwierają drugi sklep w Hrubielowie. Pokazuje CV ze zdjęciem młodej, prowokacyjnie ubranej i umalowanej dziewczyny. Zofia jest w szoku. Zbyszek przychodzi do restauracji na spotkanie z Żydami. Nowacki doradza mu, żeby się poważnie zastanowił nad sprzedażą. Proponuje, że zostanie negocjatorem w rozmowach w zamian za jeden procent od transakcji.

TVP 2, godzina 20:05, Barwy szczęścia

 Roman każe Hubertowi zaopiekować się Agatą. Chłopak jest zły na ojca, bo przez niego stracił szansę na wieczorne wyjście z Klarą. Danutę odwiedza po latach były mąż, Olgierd. Prosi o przebaczenie i możliwość spotykania się z Klarą. Michał proponuje pracę Adamowi. Daje mu też zaproszenie na otwarcie pensjonatu na Mazurach. Wanda jest niezadowolona, że Michał nie docenia pracy Kostka. Uważa, że to jemu należy się zaproszenie na imprezę.

TVP 2, godzina 20:40, M jak Miłość

Kisiel wciąż interesuje się Jaroszym. Proponuje Staszkowi, że zacznie go szpiegować. Kaśka prosi Sebka o spotkanie. Hanka zgłasza się do klubu AA. Marek spędza kolejną noc z Grażyną. Marta zrywa związek z Szymonem. Majka wraca z Krynicy, gdzie pokazywała Zawadzkiemu odziedziczony po ojcu dom. Szef Oazy chce kupić posiadłość. Zaraz po jej przyjeździe odwiedza ją Paweł. Po ostatnim ataku bandytów na Oazę Zawadzki boi się o klub i personel. Ziober spotyka się z Irkiem. Mężczyzna pokazuje mu dokumenty na dowód, że założył legalną firmę budowlaną.

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza Miłość

Wojtek chce, aby Magda opuściła mieszkanie Emilki. W tym celu proponuje dziewczynie pożyczkę. Patryk dowiaduje się, że nowa nauczycielka geografii w przypływie złości naruszyła nietykalność cielesną Adama. Dyrektorka szkoły postanawia jednak wyciszyć sprawę. Uczniowie liceum planują zemstę na nauczycielce. Badanie na obecność wirusa HIV okazuje się dla Mariusza wyjątkowo przykrym doświadczeniem. Paweł towarzyszy Sabinie podczas spotkania z jej przyrodnią siostrą, Agatą. Sabina pozwala sobie na poufałe gesty w stosunku do kierowcy.

Polsat, godzina 19:30, Samo życie

Janusz czuje się dręczony przez kobiety, ponieważ Tamara oddelegowała go do przygotowania reportażu ze szkoły rodzenia. Teresa rozmawia z człowiekiem, którego żona zaginęła, i oferuje mu pomoc. Bartnik nie zgadza się, by zajmowała się ona tą sprawą w ramach pracy w "Samym Życiu". Również inni zauważają, że Teresa nie podchodzi do tego tematu profesjonalnie. Agnieszka pobiera u Tamary lekcje włoskiego i próbuje przekonać Janusza do tekstu o szkole rodzenia. Kinga i Kostek urządzają wspólny dom.

TVN, godzina 17:55, BrzydUla

Ula, zmęczona stresami ostatnich dni, postanawia wyjechać na jakiś czas z Warszawy i odciąć się od Marka, Pauliny i całej firmy. Marek jednak nie daje za wygraną. Pisze do niej romantyczny list, w którym przeprasza za wszystko i wyznaje, że ją kocha. Czy Ula wybaczy ukochanemu?

TVN, godzina 20:00, Na Wspólnej

Na spotkaniu w poradni Kamil poznaje Magdę. Nowa koleżanka opowiada mu, w jaki sposób stała się alkoholiczką. Dziewczyna wyraźnie myśli, że Kamil jest nią zainteresowany. Marta chce spędzić wolne popołudnie z rodziną, jednak Marcin, jej producent, prosi o napisanie streszczenia nowego programu. Straszy Martę groźbą likwidacji "Mamy w wielkim mieście". Żaneta jest zawstydzona swoim zachowaniem wobec Juliana i unika mężczyzny. Niechętnie też przyjmuje wsparcie ze strony Marii i Ewy.

Opracowała Natasza Lasky

Zobacz także:

Telewizja jest dla nieszczęśliwych?

Seriale, programy rozrywkowe, itd. Kto to ogląda? Bo przecież kobieta zapracowana, mająca obowiązki rodzinne, nie będzie codziennie zasiadać do "Rozmów w toku".

Telenowele uczą nas samodzielności!

Telewizja, nawet rozrywkowa, ma walory edukacyjne, a w tym przypadku także emancypacyjne.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (54)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-19 20:48:05

Hi! jICWfxqR

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-03 10:47:00

Very nice site!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-30 01:08:26

Tutaj wpisz treść komentarza... a modda na sikces? jestem fanką!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-30 16:03:07

hahah xD ta...;P ? naprawdę?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-30 00:30:08

lachen machen i podpachen!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-29 21:11:01

Napisal ze ja kocha ale ona tego nie przeczytala ! wkurzylam sie :D ale bedzie dobrze :P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-29 19:49:34

Dziewczyny! Powiedziałybyście mi co było dziś w BrzydUli? Bo niestety nie oglądałam a jestem bardzo ciekawa co się z tym listem stało i czy Marek na prawdę napisał że kocha Ulę? Z góry dzięki:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-29 19:42:15

Jeżeli chodzi o House'a to jutro pacjent zamknie go z nim i z Trzynastką i bedzie kazał mu się zdiagnozować, a leki będzie testował na Trzynastce xD było w Gazecie ;D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-29 19:35:56

czyli siedzisz tylko przed TV i oglądasz serial za serialem xD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-29 18:50:38

M jak miłość,Barwy szczęscia, 39 i pól , Na wspólnej jak mam czas a jak nie to powturki ogladam jak pozwala czzas. klan i plebania ale to czasami. i codziennie nie igraj z aniołem i naznaczony, i jeszcze jakies tam jak czas mam

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-29 18:17:26

SKORO WAM SIE NIE PODOBA TO NIE CZYTAJCIE ! CZY MUSICIE MYSLEC TYLKO O SOBIE? JEST WIELE OSÓB KTÓRE CHĘTNIE PRZECZYTAJĄ CO BĘDZIE DZISIAJ CIEKAWEGO.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz