Co dziś w serialach?

28 Września 2009

Przeczytaj streszczenia odcinków najpopularniejszych polskich seriali, które jeszcze dziś zostaną wyemitowane!

Co dziś w serialach?

Przeczytaj streszczenia odcinków, które zostaną wyemitowane dzisiejszego wieczoru! Dowiedz się już teraz, co wydarzy się w życiu twoich ulubionych bohaterów!

Poniedziałek, 28 września 2009

TVP 1, godz. 17:35, Klan

Bożenka tymczasowo mieszka na Sadybie. Łazienka jest od rana zajęta, a Michał mocno zdenerwowany. Monika zjawia się w restauracji w stanie skrajnego wyczerpania. Gabriela dzwoni do kliniki leczącej zaburzenia snu, polecanej przez Romana. Paweł i Koziełło umawiają się na najbliższy weekend na golfa. Elżbieta odbiera ze szkoły Jasia i Małgosię. Jaś chwali się, że był niedawno z tatą na żaglach, co bardzo niepokoi Elżbietę. Pola bez entuzjazmu reaguje na informacje Michała o karcie Polaka, o którą może starać się na Ukrainie.

TVP 1, godz. 18:00, Plebania

Swietłana pożycza laptop od Henryka. Zamierza poszukać pracy w Internecie. Chce jak najszybciej wyjechać z Tulczyna. Przy uczniach fizyk i Antek prowadzą spór na temat istnienia Boga. Nauczyciel jest zagorzałym ateistą. Nathan i Aaron przychodzą z wizytą do wójta. Są zainteresowani wykupieniem cmentarza żydowskiego. Henryk tłumaczy, że decyzja o sprzedaży działki musi zapaść na sesji rady gminy. On sam nie może podjąć takiej decyzji. Żydzi są zainteresowani kupnem jeszcze jednej nieruchomości działki, na której stała dawna żydowska karczma.

TVP 2, godz. 20:05, Barwy Szczęścia

Romanowi jest przykro, gdy Maria nie chce rozmawiać z nim przez telefon. Wyładowuje się na dzieciach. Teresa podejrzewa, że Marysia jest źle traktowana przez londyńską pracodawczynię. Hubert zachęca dzieci, by zrobiły Marii niespodziankę na Dzień Matki. Agata wraca do domu z drogim prezentem. Wszyscy myślą, że ukradła go ze sklepu. Jola wybiera się do lekarza. Mariola podejrzewa, że córka jest w ciąży. Dzwoni do Justyny. Na polecenie wydawcy, Anka włącza do nowego numeru Kobiety, artykuł autorstwa Mai, mimo iż Marta wcześniej go odrzuciła.

TVP 2, godzina 20:40, M jak Miłość

Dla dobra dzieci Hanka decyduje się zerwać z nałogiem. Marek wraca radosny z Warszawy. Wyniki badań wykazały, że jest zdrowy. Zamiast cieszyć się dobrą nowiną z żoną, kolejną noc spędza w motelu z Grażyną. Nowacki zwierza się Hance, że przyjechał do Lipnicy, by zapomnieć o przeszłości. Marta wyznaje Marii, że nie kocha Szymona. Tymczasem on proponuje, by razem zamieszkali. Wojciechowską odwiedza Elżbieta, była żona Szymona, która cierpi na nowotwór. Lekarze dają jej kilka miesięcy życia. Filarska jedzie nad morze na spotkanie z Kingą.

Polsat, 18:00, Pierwsza Miłość

Adam chce sprowokować nauczycielkę geografii podchwytliwymi pytaniami. Nauczycielka, Renata Tomczak, wybucha złością. Rafał jest zaniepokojony zachowaniem Kingi. Emilka angażuje się w pomoc Magdzie. Postanawia odzyskać jej rzeczy od byłego chłopaka, Ryśka. W tym celu umawia się z mężczyzną w mieście. Wojtek jest zaniepokojony faktem, że jego dziewczyna poszła na spotkanie z człowiekiem, który może być niebezpieczny. Próbuje się z nią skontaktować, niestety bez powodzenia. Wkrótce otrzymuje telefon z policji.

Polsat, 19:30, Samo życie

Na chwilę przed otwarciem winiarni Kacper i Teresa nerwowo czekają na transport wina. Gdy transport wreszcie dociera na miejsce, Vadim, Irek, Pino i Łukasz pomagają Kacprowi rozpakować skrzynki z winami. Następnego dnia dochodzi do oficjalnego otwarcia winiarni. Niestety, kucharz okazuje się oszustem i pijakiem. Vadim wynajmuje mieszkanie, a Marysia postanawia pomóc mu w dekorowaniu wnętrz. W pracy Martyna stawia Vadima w niezręcznej sytuacji, czego świadkiem jest Basia.

TVN, 17:55, BrzydUla

Jasiek przeżywa swój pierwszy młodzieńczy zawód miłosny i w związku z tym nie chce iść na ustną maturę z polskiego. Boli go to, że spotka się tam z Kingą, która znalazła szczęście u boku dawnego przyjaciela Jaśka. Violetta przekonuje Paulinę, że Marek cierpi na syndrom Piotrusia Pana. Boi się ślubu, dlatego wymyślił romans z Ulą. Marek jedzie do Rysiowa, do domu Uli. Chce ją przeprosić…

TVN, 20:05, Na Wspólnej

Igor nie może się pogodzić z myślą, że Maja wychodzi za mąż. Jego problemy osobiste odbijają się na pracy w redakcji sportowej, co nie uchodzi uwadze naczelnego. Zdesperowany Igor czeka na Maję pod domem jej ciotki i pyta ją, czy naprawdę kocha Nowickiego. Michał spędza noc poza domem i kłamie, że spał w biurze. Kinga grozi mężowi wyrzuceniem z domu. Tymczasem Michał chce się ponownie umówić na wieczór ze Zdybicką. Zdenerwowani Zimińscy czekają na powrót Oli. Daniel postanawia odprowadzić ukochaną do domu.

Opracowała Natasza Lasky

Zobacz także:

Telewizja jest dla nieszczęśliwych?

Seriale, programy rozrywkowe, itd. Kto to ogląda? Bo przecież kobieta zapracowana, mająca obowiązki rodzinne, nie będzie codziennie zasiadać do "Rozmów w toku".

Telenowele uczą nas samodzielności!

Telewizja, nawet rozrywkowa, ma walory edukacyjne, a w tym przypadku także emancypacyjne.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (34)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-29 17:09:41

http://www.Cinemak.pl najnowsze filmy online i seriale online!! Polecam. Sprawdz!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-29 11:41:59

http://www.zemsta-za-zdrade.com/?id=5e43fb2a

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-29 00:33:46

lachen machen i podpachen komze hausen kindermachen

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-28 21:49:34

LACHEN MACHEN I PODPACHEN! WYMIATA!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-28 19:13:35

to wszystko czytałam w gazecie o m jak miłosc

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-28 18:17:24

http://www.allegro.pl/item747306379_evans_haftowana_tunika_50_52_xxxl.html tunika dla prrzy tuszy, kochajacych mode!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-28 17:08:41

boze. te nasze polskie serialu to masakra. juz nic ciekawego nie ma . ja to juz tylko brzydule ogladam ale ona tez juz sie robi nudna ; d.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-28 16:52:23

Masaakra co sie dzieje w "M jak miłośc" -.-

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-28 16:20:20

`Łazienka jest od rana zajęta ` hahha

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-28 16:18:43

Brzydula: Kinga jest z Robsonem a nie z Jaskiem!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-28 17:30:48

naucz sie czytać tekst ze zrozumieniem. chodziło o dawnego przyjaciela Jaśka a nie o to ze on ma tak na imie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz