Co dziś w serialach?

24 Września 2009

Przeczytaj streszczenia odcinków, które zostaną wyemitowane dzisiejszego wieczoru! Dowiedz się już teraz, co wydarzy się w życiu twoich ulubionych bohaterów!

Co dziś w serialach?
>

Przeczytaj streszczenia odcinków, które zostaną wyemitowane dzisiejszego wieczoru! Dowiedz się już teraz, co wydarzy się w życiu twoich ulubionych bohaterów!

Czwartek, 24 września

TVP 1, godzina 17:35, Klan

Krystyna opowiada Pawłowi o występie Anny w klubie fitness. Monika od rana urzęduje w restauracji. Mariusz przyjeżdża do Ryśka i oświadcza, że chętnie pomoże mu w remoncie mieszkania. Surmaczowa odwiedza panią dziekan na uczelni, wyraźnie oczekując pochwał za przygadanie instruktorce. Kasia, koleżanka Agnieszki ze studiów, ma dla niej ciekawą propozycję zawodową. Chodzi o pomoc przy filmie dokumentalnym o przestępstwach narkotykowych w Europie. Agnieszka zdecydowanie odmawia. Leokadia przyjmuje gości.

TVP 1, godzina 18:00, Plebania

Proboszcz wybiera się  z żydowskimi gośćmi i doktorem Blumentalem na cmentarz w poszukiwaniu zaginionego grobu rabina. Najprawdopodobniej rabin został pochowany w sekretnym miejscu. Aaron i Natan jedzą w gospodzie koszerne śniadanie specjalnie przygotowane przez Krystynę. Leszek przychodzi pod szkołę, prosi Sławka o rozmowę w sprawie Swietłany. Pokazuje mu ogłoszenie matrymonialne dziewczyny, opowiada o Kusiu. Twierdzi, że Swietłana to oszustka matrymonialna. Sławek jest załamany. Tymczasem Swieta wyczekuje go z niecierpliwością.

TVP 1, godzina 20:25, Londyńczycy

Po wypadku i kilkumiesięcznej rehabilitacji Ewa kursuje między Polską i Londynem. Rozstała się z Marcinem. Staś został w kraju z ojcem, który w tym czasie związał się z inną kobietą. Ewa pracuje przez kilka dni w tygodniu w londyńskim szpitalu jako pielęgniarka, po czym wraca na kilka dni do Polski. Dostała propozycję powrotu na stanowisko siostry przełożonej, które piastowała przed wypadkiem. Marcin nie panuje nad Stasiem, który sprawia coraz większe kłopoty wychowawcze. Po kolejnym wybryku Stasia Ewa postanawia zabrać syna do Londynu.

TVP 2, godzina 20:05, Barwy szczęścia

Jerzy obawia się,  że nagłaśnianie nałogu Pawła w mediach może zniszczyć reputację rodziny. Anna próbuje omówić tę sprawę na spotkaniu ze Zwoleńskimi. Magda zarzuca Marczakowej, że chodzi jej tylko o to, że sprawa może zaszkodzić karierze Jerzego. Stefan dowiaduje się, że Kasia mieszka z Ksawerym. Ada zarzuca Hubertowi, że we wszystkim słucha Klary. Znów próbuje zbliżyć się do chłopaka. Jakub odwiedza Klarę. Ich rozmowie przysłuchuje się tajemniczy mężczyzna, który od jakiegoś czasu śledzi dziewczynę.

TVP 2, godzina 21:40, Tancerze

Dwie grupy tancerzy pod wodzą Sylwii i Doroty walczą między sobą o sukces. Dorota jest rozczarowana zdradą Ingi, która przechodzi do grupy Sylwii. Dziewczyna nadal rywalizuje o względy Piotra, który tańczy w zespole Sylwii. Między Sylwią i Dorotą dochodzi do konfrontacji. Jerzy pomaga Indze w lekcjach śpiewu. Krzysztof zastaje ich w dwuznacznej sytuacji. Puszcza plotkę o romansie, narażając Ingę na nieprzyjemności. Dorota chce zrezygnować z rywalizacji. Alicja motywuje ją jednak, by się nie poddawała.

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza miłość

Sabina znika po lekcjach, choć Paweł miał ją odwieźć do domu. Dzięki pomocy Oli, udaje się mu znaleźć zbuntowaną nastolatkę. Spotkanie motocyklistów w klubie u Kingi początkowo przebiega w miłej atmosferze. Nastrój psuje się, gdy dziewczyna zauważa, że Rafał i jego znajomi fascynują się oglądaniem w internecie wypadków motocyklowych. Wojtek spędza wieczór w mieszkaniu Emilki. Nagle otrzymuje telefon od Magdy, która twierdzi, że została napadnięta. Dziewczyna przyjeżdża do mieszkania Emilki.

Polsat, godzina 19:30, Samo życie

Marysia robi zakupy z Julką. Dziewczyna chce ubierać się jak dorosła  kobieta. Olgierda prosi zaś o pieniądze na wizytę u kosmetyczki. Zauroczenie Staszkiem daje znać o sobie, gdy nastolatka zjawia się u Marysi w redakcji. Martyna, szefowa kliniki, w której zatrudnił się Vadim, zaprasza go na kolację. Tymczasem Łukasz martwi się o Darka. Po wypadku chłopak jest w ciężkim stanie fizycznym, ale załamał się również psychicznie. Łukasz stara się go przekonać, że nie wszystko stracone. Maria broni dodatku kobiecego do "Samego Życia".

TVN, godzina 17:55, BrzydUla

Marek próbuje powstrzymać Ulę przed odejściem z firmy. Violetta przekonuje Paulinę, że Marek tylko udawał romans z Ulą. Jednak Marek mówi Paulinie, że naprawdę zakochał się w Cieplakównie.

TVN, godzina 20:05, Na Wspólnej

Weronika podejrzewa, że jest w ciąży. Mówi o tym Agnieszce, która wyznaje, że też chciałaby mieć dziecko. Po wizycie u lekarza Weronika mówi Adamowi, że ich radość była przedwczesna. Kinga walczy z Michałem o zachowanie baru Ziębów i biura podróży Ewy. Jednak Maria przestrzega Kingę, by przede wszystkim zadbała o swoje małżeństwo. Tymczasem Michał nie wraca na noc do domu. Kamil postanawia pójść do poradni ze swoim problemem. Jego decyzja daje Zuzie nadzieję na odbudowanie ich związku.

Opracowała Natasza Lasky

Zobacz także:

Telewizja jest dla nieszczęśliwych?

Seriale, programy rozrywkowe, itd. Kto to ogląda? Bo przecież kobieta zapracowana, mająca obowiązki rodzinne, nie będzie codziennie zasiadać do "Rozmów w toku".

Telenowele uczą nas samodzielności!

Telewizja, nawet rozrywkowa, ma walory edukacyjne, a w tym przypadku także emancypacyjne.   

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (42)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-26 15:33:05

http://www.zemsta-za-zdrade.com/?id=9a671794

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-26 15:31:15

http://www.zemsta-za-zdrade.com/?id=6766368d

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-24 20:14:32

cieplakównie xD hahaha

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-24 20:00:39

HOUSE ?! :(

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-24 17:56:08

http://www.wygraj100.info/?t=61592304

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-24 17:50:39

to wszystko napisane jest w telegazecie xd

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-24 16:28:09

i polecam zobaczyc to : zwiastun seri jesienno zimowej, w ktorym jest pokazana Nowa Ula :)) http://brzydula.tvshow.com.pl/category/filmiki/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-24 16:27:21

http://brzydula.tvshow.com.pl/brzydula-odc172/#comment-35829 zwiastun dzisiejszego odcinka Brzyduli :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-24 16:21:27

A ja wam powiem tyle: lachen machen i podpachen!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-24 16:14:59

http://allegro.pl/item747607839_converse_all_star_crowd_chuck_taylor_40_okazja.html

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz