Co dziś w serialach?

22 Września 2009

Przeczytaj streszczenia odcinków, które zostaną wyemitowane dzisiejszego wieczoru! Dowiedz się już teraz, co wydarzy się w życiu twoich ulubionych bohaterów!

Co dziś  w serialach?

Przeczytaj streszczenia odcinków, które zostaną wyemitowane dzisiejszego wieczoru! Dowiedz się już teraz, co wydarzy się w życiu twoich ulubionych bohaterów!

Wtorek, 22 września

TVP 1, godzina 17:35, Klan

Smosarski telefonicznie przeprasza Agnieszkę za swoją nieobecność i opowiada o wypadku samochodowym. Ela informuje Jerzego o decyzji syna w sprawie Poli. Jest zadowolona, że odstąpił od pomysłu ożenku, ale żal jej dziewczyny. Zastanawia się, jak może jej pomóc. Rafalski niespodziewanie odwiedza Beatę. W restauracji Moniki Karolina zaczepia Darka. Wciąż próbuje z nim flirtować, a kiedy jej działania nie przynoszą skutku, zaskakuje go informacją, że niedawno zatrudniła w firmie jako księgową Magdę Ławecką. Zdenerwowany Darek ucieka na zaplecze.

TVP 1, godzina 18:00, Plebania

Oliwia jest oburzona zachowaniem Tracza. Betty też ma problem z Lesiakami, którzy wyraźnie jej unikają. Dziewczyna nie chce dopuścić do tego, żeby Lesiak zaczął samodzielnie pracować. Zamierza uzależnić Lesiaków finansowo od siebie. Fizyk jest roztrzęsiony po spotkaniu ze Swietłaną. Zwierza się Antkowi, że kiedy zaczął opowiadać o sobie, ona nagle wstała i uciekła z "Meduzy". Jest przekonany, że ją znudził. Swietłana siedzi przy śniadaniu w domu Henryka. Wala radzi dziewczynie, aby zadzwoniła do Sławka i wyjaśniła mu, dlaczego uciekła.

TVP 2, godzina 20:05, Barwy szczęścia

Małgorzatę denerwuje to, że Marczakowie zaczęli dbać o dobre stosunki między rodzinami. Bogdan nie rozumie irytacji żony. Teresa z Fryderykiem wpadają na pomysł, by pojechać z Agatką do Londynu w innym terminie niż reszta. Roman opowiada Renacie o swoich problemach. Jak zwykle, może liczyć na jej pomoc i dobrą radę. Oboje znów zbliżają się do siebie. Jadwiga prosi Stefana o pomoc w sklepie. Górka śmiertelnie się tam nudzi do czasu, gdy zjawia się Remigiusz. W młodzieżowej gazetce ukazuje się wywiad z Pawłem.

TVP 2, godzina 20:40, M jak Miłość

Szef tłumaczy Sylwii, dlaczego nie powinni być razem. W pracy Zawadzki wpada na pomysł, by w Oazie zorganizować kurs tańca. Chce też odkupić od Majki willę w Krynicy i urządzić w niej pensjonat. Paweł zaprasza Majkę na randkę. W Grabinie Marek przeprasza Hankę za ostatnią kłótnię. Hanka obiecuje Uli, że już nie będzie pić. O problemach z alkoholem mówi Jaroszemu. Ich spotkanie widzi Kisiel. Staszek zdobywa się na odwagę i wyznaje Reni Miłość. Maria opowiada Arturowi o swoich obawach. 

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza Miłość

Sabina nie chce się spotkać z przyrodnią siostrą. Artur pragnie, by portal randkowy pod nazwą "Pierwsza Miłość" naprawdę pomagał ludziom nawiązywać kontakty i by klienci płacili dopiero po odnalezieniu życiowego partnera. Rafał jest sceptyczny wobec wizji wspólnika. Patryk otrzymuje podwyżkę i postanawia uczcić sukces razem z Bartkiem. Stefani bez porozumienia z Janem odstawiła środki antykoncepcyjne. Emilka spodziewa się oświadczyn podczas uroczystego obiadu. Bartek rozważa wyjazd do Szwecji.

TVN, godzina 17:55, BrzydUla

Ula rezygnuje z pracy. Chce wyjść z firmy, ale niespodziewanie zostaje wezwana na posiedzenie zarządu, gdzie Aleks oskarża ją o działanie na szkodę Febo&Dobrzański. Maciek próbuje umówić się z recepcjonistką, Anią.

TVN, godzina 20:05, Na Wspólnej

Brzozowscy i Zimińscy dochodzą do wniosku, że popełnili wobec swoich dzieci zbyt wiele błędów wychowawczych. Ola i Daniel w końcu dzwonią ze Słowacji, ale Marek znowu reaguje zbyt nerwowo. Ola przerywa połączenie. Żaneta przełamuje się i opowiada Marii o spotkaniu z Grześkiem. Maria jest rozgoryczona postawą syna. Żaneta próbuje zapomnieć o mężu, ale nie jest to proste. Skurcze porodowe Izy okazują się fałszywym alarmem, jednak musi ona pozostać w szpitalu aż do rozwiązania. Adela postanawia na ten czas zaopiekować się Jerzym.

TVN, godzina 21:30, 39 i pół 

Warcisław jest rozczarowany z powodu nieudanej uroczystości. Nie rozumie, jak można uciec z własnego ślubu. Wkrótce cała rodzina dostaje od Patryka MMS-y wyjaśniające całe zajście. Darek otrzymuje wezwanie do prokuratury na przesłuchanie w sprawie zniknięcia pieniędzy z kasy Dirty Track. Próbuje się dowiedzieć, czy grozi mu odsiadka. Niestety, prokurator uświadamia mu, że Darek jako jedyny nie ma alibi, a innych podejrzanych brak, dlatego istnieje realne zagrożenie trafienia do więzienia. Darek szuka pomocy.

Opracowała Natasza Lasky

Zobacz także:

Telewizja jest dla nieszczęśliwych?

Seriale, programy rozrywkowe, itd. Kto to ogląda? Bo przecież kobieta zapracowana, mająca obowiązki rodzinne, nie będzie codziennie zasiadać do "Rozmów w toku".

Telenowele uczą nas samodzielności!

Telewizja, nawet rozrywkowa, ma walory edukacyjne, a w tym przypadku także emancypacyjne.   

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (54)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-29 17:10:25

www.Cinemak.pl najnowsze filmy online i seriale online!! Polecam. Sprawdz!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-22 23:28:55

by cos o Rubi napisali

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-22 23:24:07

Tutaj wpisz treść komentarza...Lachen machen i podpachen

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-22 22:55:44

brzydula, nie moge sie doczekac 172 dcinka

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-22 19:59:34

bardzo dobrze, ze papilot pisze streszczenia odcinków ja jestem za:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-22 19:10:08

Papilot już nie ma o czym pisać, to postanowił śledzić seriale.. a raczej zerżnąć opisy odcinków z innych stron, bądź gazet. Żenua.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-22 18:35:08

wlasnie siadlam na kompa po obejrzeniu brzyduli i czytam... CO SIE w y d a r z y l o w brzyduli;/ ZROBCIE TO Z JEDNODNIOWYM WYPRZEDZENIEM!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-22 19:59:54

A fajnie byłoby Ci oglądać film, gdybyś już wiedziała, co się w nim wydarzy? To jest po to, aby ci, którzy nie obejrzeli mogli wiedzieć co było...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-22 17:05:19

słowo w słowo przepisane z gazety ;/;/;/ nie postarał się plotek, oj nie postarał ..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-22 17:29:46

to nie jest plotek tylko papilot

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-22 17:30:52

jaki pltotek to po pierwsze , a po drugie to nie z gazety , tylko telegazety

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-22 18:47:29

no i co ze z telegazety...? a jak ktos nie ma akurat przy sobie to moze zajrzec tu i juz..dlaczego wam nigdy nic nie pasuje... ja nie rozumiem... ;/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-22 16:33:27

ja brzydulę oglądam na www.seans24.pl ale niestety dostępne są tylko stare odcinki

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-22 16:32:01

kiedy w końcu ta Brzydula będzie ładna????

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz