Co dziś w serialach?

10 Grudnia 2012

Nie czekaj do wieczora i już teraz sprawdź, co ciekawego wydarzy się w życiu serialowych bohaterów!

Julia TVN

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5734

Steffy czuje się zlekceważona przez Katie. Z kolei kariera Hope nabiera tempa. Dziewczyna chce współpracować ze Steffy. Ta zachowuje dystans. Sytuacja drażni Ridge`a, który ma żal do Brooke o to, że okazuje bezwarunkową lojalność siostrze, a nie jemu.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2368

Michał wymiguje się od opieki nad Stefankiem, wymawiając się dodatkowym zajęciem. Zyta z niechęcią kolejny raz prosi matkę o pomoc. Chojnicki udaje się do Juli, żeby pomóc w porządkowaniu ogrodu. Wizyta się przedłuża. Po powrocie pokrętnie tłumaczy żonie, dlaczego go nie było tak długo. Na skutek zwierzeń Jacka Agata zmienia stosunek do ukochanego. Jest zaskoczona jego licznymi romansami w trakcie małżeństwa z Beatą. Lubiczowie odwiedzają Tadeusza i Annę.

TVP1, 18:20, Wszystko przed nami, odc. 44

Agata jest zaniepokojona, że Dominik zażądał wypisu ze szpitala w momencie, gdy Marcin ma przeprowadzić się do Lublina. Gajewska nie wierzy w dobre intencje ojczyma. Lokalna dziennikarka Magda Liszka przychodzi do Olgierda i prosi o wsparcie finansowe przy produkcji filmu dokumentalnego. Leszek przyłapuje Basię na robieniu sobie zdjęć na portal społecznościowy. Kobieta jest speszona. Paweł pyta rodziców Wojtka o wspólników przedwojennej spółki Bernata. Zaznacza przy tym, że obawia się kolejnych kłopotów związanych z kamienicą.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 840

Po ostatniej rozmowie z Chowańskim Marta próbuje trzymać mężczyznę na dystans. Teresa dowiaduje się, że podczas wyjazdu Maria i Marek skakali ze spadochronem. Urządza córce awanturę. Agata i Kamil spotykają się potajemnie. Wygląda na to, że chłopak jest ciężko chory. Fryderyk mówi Marii, że Agata i Kamil są parą. Pyrka jest przeciwna związkowi córki ze starszym chłopakiem. Trwają przygotowania do chrzcin córeczki Ludmiły i Kostka. Przed uroczystością w pubie Jelenia zjawiają się policjanci. Znajdują narkotyki w torbie Kostka.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-10 21:43:18

I ten romantyczny toi toi za nimi...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-10 16:40:02

najciekawszy watek w barwach szczescia z Agatka i Kamilem

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-10 10:41:28

no nieźle ile seriali sie juz pokończyło, ciekawe kiedy bedą nowe sezony

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-10 18:45:47

w marcu jakoś

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1