Co dziś w serialach?

07 Grudnia 2012

Dziś kolejny odcinek `Pierwszej miłości` – nie przegap!

Julia TVN

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5733

Taylor utwierdza Ridge`a w przekonaniu, że Brooke, Katie i Donna myślą przede wszystkim o sobie i dzieciach. Jest zdania, że siostry będą próbowały pozbyć się z firmy Steffy i Thomasa, a przynajmniej zmniejszyć ich rolę. Nick, Whip i Sandy chcą się skontaktować z Grahamem Darrosem, gospodarzem przyjęcia, podczas którego zgwałcono Sandy.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 839

Marlena odwiedza Kasię. Opowiada o chłopaku, z którym zamieszkała. Okazuje się, że Edek ma żonę i dziecko, ale obiecał, że się rozwiedzie. Kasia martwi się, że przyjaciółka wpadnie w kolejne tarapaty. Magda ma dosyć nacisków szefa w sprawie Irka i Natalii. Mimo kredytu, który wzięli z Tomkiem, zwalnia się z pracy. Chłopak jest wściekły, gdy się o tym dowiaduje. Leszek wydzwania do Anny. Marczakowa mówi mu, że z jej strony nie może liczyć na uczucie. Milecki zachowuje się tak, jakby żadne argumenty go nie przekonywały.

TVN, 17:25, Julia, odc. 181

Janek wyznaje matce, że kocha Julię. Hanna informuje go o planowanym rozwodzie z Tadeuszem. Tymczasem Monika spotyka się z przedstawicielami kliniki Gervaise, by sprzedać im tajemnice Janickich, aby podejrzenia padły na Julię. Ku jej zaskoczeniu przedstawiciele konkurencyjnej kliniki nagle kończą spotkanie.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1604

Pogarsza się samopoczucie Patrycji, która wciąż styka się z szyderstwami ze strony szkolnych kolegów. Dziewczyna opowiada o wszystkim Picassowi i po raz pierwszy spotyka się z nim w realu. Grzegorz nie ustaje w staraniach przekonania Oli do ponownego związania się z Robertem. Majka, Hubert i Szymon wyjeżdżają na wspólny wypad w skałki. W Hubercie budzi się zazdrość, gdy widzi Szymona flirtującego z Marysią.

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-07 16:20:46

Kiedy kolejna część Przyjaciółek ?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-07 11:27:32

Szymon powinien być z Marysią ! a Huberto niech sobie wraca do zakłamanej blond lali.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-07 09:31:14

a rodzinka. pl dopiero w marcu:(

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1