Co dziś w serialach?

06 Grudnia 2012

Zajrzyj do naszego przewodnika i bądź na bieżąco z serialami!

Julia TVN

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5732

Steffy i Hope prezentują własne pomysły na temat nowej kolekcji. Katie faworyzuje Hope i wybiera jej koncepcję. Ridge jest tym oburzony. Sandy opowiada Whipowi o przyjęciu, na którym została zgwałcona. Przypomina sobie nazwisko fotografa, który ją tam zaprosił. Okazuje się, że ten sam mężczyzna ma robić zdjęcia do kampanii reklamowej Forrestera.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2367

Jacek pokazuje Agacie prezentację, którą otrzymał od Barbary i nie zaprzecza, że Pedro jest jego synem. Surmaczowa zaprasza Lubiczów na zaległe urodziny Tadeusza. Michał odbiera dzieci ze szkoły i przyjeżdża z nimi do rodziców. Tam spotyka Julię, którą poznał, kiedy jeszcze odbywała staż w aptece.

TVP1, 18:20, Wszystko przed nami, odc. 43

Wojtek chce być szczery wobec Oli i przyznaje, że zatrudnił Izę. Agata odbiera pismo ze szkoły. Podekscytowana dzwoni do Marcina z informacją, że świetnie napisał testy i został przyjęty do gimnazjum w Lublinie. Wojtek i Paweł nie znajdują poszukiwanych dokumentów w Archiwum Ministerstwa Finansów. Kolega Mirka z więzienia odwiedza Izę w „Dobrym Adresie”. Okazuje się, że Miras jest zły na dziewczynę, że go nie odwiedza i zastanawia się, czy wystawiła go policji.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 838

Maciek i Władek awansują na trzecie miejsce w konkursie organizowanym przez linie lotnicze. Sabina akceptuje decyzję Cieślaka, oddaje na parę swój głos. Bogumił informuje ją, że planuje ślub z Kariną. Zamierza też sprzedać zakład fryzjerski. Natalia i Irek z zapałem pracują nad stroną internetową. Są szczęśliwi. Krzysztof próbuje skłonić Magdę, by namówiła siostrę do zerwania z Irkiem. Chowański odwiedza Martę. Znów adoruje Walawską. Piotr jest świadkiem ich spotkania.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-06 09:46:25

fajna niebieska kurteczka na zdjęciu

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1