Co dziś w serialach?

05 Grudnia 2012

Spędź środowe popołudnie w gronie serialowych bohaterów!

Julia TVN

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5731

Hope ma zostać stażystką w Domu Mody Forrester. Steffy jest temu przeciwna. Boi się, że dziewczyna zagrozi jej pozycji. Jest też zazdrosna o uczucia Ridge`a. Wściekła Katie zyskuje pewność, że Steffy próbuje flirtować z Billem. Chce pozbyć się jej z firmy.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2366

W Rosso trwa konkurs kulinarny z udziałem Halszki i Adama. Jacek opuszcza szpital. Ogląda nagranie przesłane przez Barbarę, na którym jest jej syn, Pedro. Krzysztofowi udaje się przekonać Jerzego do działalności charytatywnej na rzecz domów dziecka. Chojnicki będzie odgrywał rolę św. Mikołaja.

TVP1, 18:20, Wszystko przed nami, odc. 42

Paweł obawia się, że Wojtek może nie być jedynym prawowitym spadkobiercą praw do kamienicy i namawia przyjaciela do sprawdzenia dokumentów firmy „Bernat i spółka” w archiwum. Ola przechodzi chrzest bojowy w nowej pracy. Współpracownicy traktują ją jak prowincjuszkę, a sprawy, które ma prowadzić, są niezgodne z jej systemem wartości. Stefan prosi Pawła i Wojtka o udzielenie pomocy Waldkowi. Szczepański zgadza się, by rodzina wprowadziła się do jednego z pustych mieszkań w kamienicy. Urząd miasta odmawia „Dobremu Adresowi” koncesji na alkohol.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 837

Maciek i Władek mają wziąć udział w wywiadzie radiowym dotyczącym uczestnictwa w konkursie na zawarcie związku partnerskiego na pokładzie samolotu. Cieślaka nachodzą obawy, że, realizując marzenia, narazi Kajtka na wrogość kolegów. Bartek wprowadza się do domu Basi. Nadopiekuńcza Waleria nieustannie odwiedza syna. Maria z Markiem wyjeżdżają na weekend. Kamil od kilku dni nie odzywa się do Agaty. Dziewczynka jest przygnębiona. Hubert próbuje pocieszyć siostrę.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-05 06:52:46

Przyznam, że oglądam Pierwszą Miłość i irytuje mnie motyw Grzegorza i Jego dzieci... Gdybym ja miała takiego ojca już dawno wyniosłabym się z domu na drugi koniec Polski... Mam 27 lat więc nie jestem jakąś gówniarą, ale to co ten facet wyprawia to jakaś paranoja- w końcu te jego dzieci w serialu ze 22-24 lata już mają....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-05 14:46:15

nie wiem o co ci chodzi .. ja bardzo lubie ta postać .. a po za tym Ola nagle się zmienila i chce wiedziec co jest przyczyna ..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-05 19:55:37

racja... problemy wychowawcze w takim wieku? jest dorosla wiec co robi a on juz jej nie wychowa...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1