Co dziś w serialach?

04 Grudnia 2012

Zajrzyj do naszego przewodnika i bądź na bieżąco z serialami!

Julia TVN

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5730

Thomas mówi Taylor, że martwi się o Steffy, choć nie wyjaśnia dlaczego. Brooke przyprowadza Hope do firmy i informuje Ridge’a, iż dziewczyna rozpoczyna u nich staż. Taylor próbuje przekonać Steffy, że Hope nie jest dla niej zagrożeniem.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2365

Z powodu coraz bardziej zażyłych relacji między Rafalskim i Barbarą Jasiek odczuwa zazdrość o miłość ojca. W Rosso trwają przygotowania do udziału Halszki w konkursie kulinarnym. Z powodu strajku obsługi lotniska Rutka nie może wrócić z Mediolanu, by wziąć udział w programie. Marta wypowiada się w jego imieniu. Agnieszka reprezentuje fundację. Oskarża Igora o nieuczciwość i ujawnia jego kłopoty z prawem.

TVP1, 18:20, Wszystko przed nami, odc. 41

Paweł mówi Agacie, iż zależy mu na tym, by winnych śmierci ojca dosięgła sprawiedliwość. Anna oznajmia Stefanowi, że chce bliżej poznać panią Jolę, skoro mają jej wynająć mieszkanie. Małek obawia się spotkania kobiet sam na sam i postanawia towarzyszyć żonie podczas wizyty u pani inspektor. Sylwia poznaje rodzinny sekret Pawła. Prosi znajomego komisarza policji, by prześwietlił przeszłość wspólnika. Arkadiusz ma kupić dokumenty założycielskie firmy „Bernat i spółka” w jednym z warszawskich antykwariatów.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 836

Chowański zaprasza Martę i Roberta do klubu golfowego. Gdy zostaje z Walawską sam na sam, wręcza jej tomik swoich wierszy, prosząc o opinię. Marta jest pod wrażeniem wrażliwości mężczyzny. Ku niezadowoleniu Jerzego Anna umawia się na kawę ze starostą Mileckim. W trakcie spotkania Leszek adoruje Marczakową. Malwina nieoczekiwanie zaczyna rodzić. Opiekun z obozu, Kamil, odwiedza Agatę. Młodzi ukrywają swój związek przed rodziną dziewczyny. Marek zaprasza Marię na weekendowy wyjazd, podczas którego mają wykonać skok ze spadochronem.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-04 10:12:33

kurde czemu tak szybko pokonczyły sie wszystkie seriale? co oni sobie wyobrazają? teraz znów przez dwa miechy bedą powtórki dawać?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1