Co dziś w serialach?

03 Grudnia 2012

Chcesz wiedzieć, co dziś wydarzy się w twoich ulubionych serialach? Możesz przeczytać już teraz!

Julia TVN

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5729

Bill i Katie spotykają się z Forresterami. Spencer żąda, by wrócili do pracy i przygotowali prawdziwe projekty. Na prośbę Katie postanowił zapomnieć o tym, co zaszło. Sandy jeszcze raz prosi Nicka o dyskrecję. Obawia się, że Bridget mogłaby zbyt przejąć się jej problemami. Thomas znów próbuje namówić Steffy, by uwiodła Billa.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2364

Rutka planuje służbową podróż do Mediolanu. Zapewnia Martę, że wróci na czas, by wziąć udział w zaplanowanym programie telewizyjnym. Wbrew zaleceniom ojca Agnieszka decyduje się reprezentować stanowisko fundacji. Uważa, że jest to doskonała okazja, żeby ujawnić wszelkie nieprawidłowości inwestorów i deweloperów. Barbara odwiedza Jacka w szpitalu.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 835

Krzysztof prosi Magdę, by skłoniła siostrę do pozostawienia Irka w spokoju. Uważa, że Natalia wykorzystuje jego syna. Zwoleńska mówi Tomkowi, że będzie musiała zrezygnować z pracy. Chłopak jest wściekły, ponieważ wziął kredyt na mieszkanie. Bartek chce się wprowadzić do domu Basi. Grzelakowa ma wątpliwości, czy może chłopakowi zaufać. Asia nalega, by Bartek ponownie wystąpił w roli striptizera na wieczorze panieńskim. Antonia nie potrafi zaakceptować zięcia. Agata wraca z obozu. Dziewczyna skrywa pewną tajemnicę.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 950

Piotr przywozi na Deszczową nowe meble, które kupił za premię. Wieczorem pokazuje żonie niespodziankę. Kinga odradza Madzi współpracę z Michałem. Magda zauważa, że Mirka próbuje zdominować Kingę w pracy przy wywiadach radiowych. Gdy dziewczyny przedstawiają plan programu redaktorowi naczelnemu, ten bezlitośnie je krytykuje. Krzysiek ćwiczy wróżenie z kart. Przystojny mężczyzna pomaga Magdzie zbierać rozsypane zakupy. Po raz drugi spotykają się na Deszczowej. Andrzej odwiedza Wojdasa. Gangster chce, by Budzyński wyciągnął go z więzienia.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-03 10:56:10

pierwsza miłość rules

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1