Co dziś w serialach?

30 Listopada 2012

Nie masz pomysłu na dzisiejszy wieczór? Spędź go w gronie swoich ulubionych serialowych bohaterów.

Rodzinka.pl

TVP2, 16:25, Moda na sukces, 5728

Spędziwszy noc u Brooke, Katie wraca do męża. Przeprasza go za to, że podczas kłótni wyszła z domu. Steffy wyznaje Thomasowi, iż spotkała się ze Spencerem. Thomas chce wykorzystać to przeciwko Billowi w walce o firmę. Ridge i Brooke rozmawiają z Hope. Wyjaśniają jej, dlaczego nadal pracują w Domu Mody Forrester.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 834

Magda i Tomek wracają wcześniej do domu, przyłapują Irka i Natalię w łóżku. Gdy siostry zostają sam na sam, Magda upomina Natalię, by nie igrała z uczuciami chłopaka. Robert jest pochłonięty tworzeniem pisma. Elżbieta i Karol są podejrzliwi wobec inwestora, obawiają się, że dzięki wydawnictwu chce on ukryć nielegalne dochody. Chowański coraz częściej dzwoni do Marty. Anna i Alicja kwestują na kolonie dla dzieci z domu dziecka. Na rynku spotykają Leszka. Milecki dorzuca się do zbiórki, nalega na spotkanie z Anną. Jerzy jest zazdrosny.

TVP2, 20:40, Rodzinka.pl, odc. 77

Spada pierwszy śnieg, rodzina przygotowuje się do świąt Bożego Narodzenia. Kuba postanawia zmienić nazwisko. W zawiązku z wyjściem chłopaka na imprezę pojawia się kwestia alkoholu. Trwa dyskusja, co jest lepsze na migrenę - tabletka czy naturalne metody. Zaczynają się spory o odśnieżanie podjazdu i o prezenty od Mikołaja. Tomek i Magda spędzają Wigilię u Bola.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-30 16:46:43

Skończyło sie Prawo Agaty, Lekarze...nie ma co oglądać a tasiemców mam dość! ;p

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-30 10:56:41

Kacperek jest słodki :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1