Co dziś w serialach?

29 Listopada 2012

W serialach akcja nabiera coraz szybszego tempa! Przeczytaj koniecznie streszczenia!

julia tvn

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5727

Przed zakończeniem pracy Sandy wstępuje do gabinetu Nicka i dziękuje za pomoc. Cieszy się, że policja znajdzie gwałciciela i poniesie on karę. Po kłótni z mężem Katie wychodzi z domu. Steffy tłumaczy Billowi, że ma on okazję uwolnić się od sióstr Logan.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2363

Dziwne zachowania Rafalskiego niepokoi Jaśka. Chłopiec obawia się, że ojciec go opuści, by zamieszkać z Barbarą. Swoimi spostrzeżeniami dzieli się z dziadkami. Tymczasem Piotr próbuje ustalić, czy Pedro jest jego synem. Bolek proponuje Halszce udział w konkursie kulinarnym. Igor Rutka wspólnie z Martą zamierzają wystąpić w programie telewizyjnym na temat ekologii i biznesu.

TVP1, 18:20, Wszystko przed nami, odc. 39

Iza stara się wypaść jak najlepiej podczas pierwszego dnia pracy. Wojtek nie kryje, że Podleska nie jest tam mile widziana. Anna dowiaduje się, że Stefan dostał mieszkanie w kamienicy i trzymał ten fakt w tajemnicy przed nią. Chcąc wyjaśnić sprawę, idzie do mieszkania, w którym zastaje męża w towarzystwie Joli. Agatę ponownie odwiedza kurier, który wziął kiedyś Pawła za kolegę z podstawówki. Mężczyzna opowiada zaintrygowanej Gajewskiej o kłopotach Pawła Stańczuka z prawem i przez przypadek zostawia zdjęcie klasowe sprzed lat.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 833

Kostek jest zaintrygowany klientem pubu, Tadkiem, który spędza w lokalu całe dnie i spotyka się z różnymi osobami. Edyta odwiedza Jelenia. Żąda od niego pieniędzy. W dniu urodzin Jadzi Kasia spotyka ojca na cmentarzu. Stefan nie potrafi zaakceptować decyzji córki o samotnym macierzyństwie. Mimo sprzeciwu męża Mirosława odwiedza matkę, z którą jest skłócona od 25 lat. Kobiety godzą się. Antonia dziękuje Iwonie za to, że doprowadziła do pojednania.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-29 10:45:20

Ludzie, jaki ten Klan jest glupi :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-29 13:23:52

Klan i Julka ;]

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-29 09:51:41

dziś przyjaciółkiiiii!!!!!!! mój ulubiony serial!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1