Co dziś w serialach?

28 Listopada 2012

Zajrzyj do naszego przewodnika i bądź na bieżąco z serialami!

Julia TVN Anita

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5726

Bridget i Nick zapraszają Jackie i Owena na kolację. Są wdzięczni Owenowi za pomysł z matką zastępczą, dzięki któremu będą mieć dziecko. Bill jest wściekły na Eryka, Ridge`a i ich bliskich. Mówi im, że są tylko pracownikami i w każdej chwili mogą odejść.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2362

Igor Rutka demaskuje Maksa Karosa, pokazując Agnieszce nagranie, które dokumentuje przyjmowanie przez Maksa łapówki. Surmaczowa odzyskuje głos, wróciła jej również utracona energia. Postanawia więc wyremontować dom i zmienić jego wystrój. Jerzy namawia Elżbietę do sprzedaży apteki. Julia zwierza się Chojnickiej, że jej małżeństwo się rozpadło. Rafalski odwiedza Barbarę. Pedro otwiera mu drzwi. Zaintrygowany Piotr wypytuje chłopca o wiek.

TVP1, 18:20, Wszystko przed nami, odc. 38

Sąd oddaje Izie Tomka pod warunkiem, że kobieta udowodni, iż jest w stanie zapewnić dziecku odpowiednie warunki. By zwiększyć wiarygodność Izy, Paweł sugeruje zatrudnienie jej w „Dobrym Adresie”. Wojtek zgadza się na takie rozwiązanie. Waldkowi udało się znaleźć kupca na mieszkanie - może zwrócić dług Szawarskiemu. Niestety, dostaje tylko połowę wartości nieruchomości. Stefan oznajmia Joli, że kończy prace remontowe w pubie i oczekuje oficjalnego protokołu zatwierdzającego dokonanie wymaganych poprawek.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 832

Aby pomóc Alicji, Anna odwiedza Leszka - starostę i sympatię sprzed lat. Milecki jest pod wrażeniem Marczakowiej, specjalnie dla niej postanawia włączyć się w walkę o uzyskanie funduszy na remont domu dziecka. Natalia jest zniechęcona trudnościami związanymi z uruchomieniem sklepu internetowego. Irek zaskakuje dziewczynę informacją, że jego ociec jest zainteresowany zainwestowaniem w ich firmę. Natalia umawia się z nim na spotkanie. Stefan nie może zaakceptować decyzji córki o samotnym macierzyństwie.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-28 10:59:01

ej a nie wiecie co sie stało z serialem Aida? juz go nie krecą?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-28 10:57:53

o nie! nie cierpię tej aktorki na zdjęciu :/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-28 21:19:28

ja tez

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-29 13:08:09

i ja :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1