Co dziś w serialach?

20 Listopada 2012

Co nowego wydarzy się w Pierwszej miłości, Na Wspólnej i innych serialach?

Julia TVN

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5720

Stephanie chwali Sandy za jej pracę. Whip usiłuje się dowiedzieć, co złego spotkało dziewczynę. Nick mówi Brooke, że chce pomóc Sandy odzyskać wiarę w ludzi. Zamierza zaprowadzić ją do ośrodka pomocy ofiarom gwałtu. Eryk i Ridge tworzą kolejne projekty. Katie ma wątpliwości co do kreacji. Pyta o zdanie Justina, ale on nie zna się na modzie.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2357

Agnieszka opowiada Maksowi o spotkaniu z Rutką oraz o propozycji przekupstwa. Czesia domaga się, żeby Darek wymusił na Karolinie zwrot zaległych pieniędzy. Jednak szefowa Kurzawskiego zniknęła. Barbara przyjeżdża do szkoły Jasia i usiłuje wydobyć od niego informacje o rodzinie oraz numer telefonu do Boreckiego. Arkadiusz odwiedza Grażynkę i proponuje wspólne z dziećmi wyjście do filharmonii.

TVP1, 18:20, Wszystko przed nami, odc. 33

Wojtek obawia się, że Ola nie będzie chciała się z nimi związać po wszystkich nieporozumieniach, do których doszło między nimi. Czekając na rozmowę kwalifikacyjną w Warszawie, Szawarska poznaje przystojnego adwokata, Klaudiusza. Mężczyzna proponuje jej wspólny lunch. Iza stara się o pracę kelnerki w „Dobrym Adresie”. Wojtek nie chce jej zatrudnić, ale dziewczyna robi wszystko, by wypaść jak najlepiej w oczach jego przyjaciół i klientów.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 826

Dorota, Michał i Franek wracają z wakacji. Okazuje się, że wspólny urlop zbliżył małżonków. Jeleniowie postanowili zrezygnować z rozwodu. Basia podejrzewa Marlenę o podbieranie pieniędzy. Wspólnie z Różą chcą porozmawiać z dziewczyną. Tymczasem ona zabiera wszystkie pieniądze z kasy kawiarni. Magda i Tomek przyjeżdżają z wizytą do Zwoleńskich. Mówią o planach wzięcia kredytu oraz kupna mieszkania. Natalia jest wściekła, gdy dowiaduje się, że Magda poprosiła Irka o pomoc w sprawie strony sklepu internetowego.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-20 09:22:56

żmuda jest perfekcyjna

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-20 13:01:59

hahahaha dobre sobie!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1