Co dziś w serialach?

16 Listopada 2012

Nie masz pomysłu na dzisiejszy wieczór? Spędź go w gronie swoich ulubionych serialowych bohaterów.

Julia TVN

TVP2, 16:25, Moda na sukces, 5718

Katie mówi Billowi, że nie mogą wspólnie obchodzić świąt z jej rodziną. Prosi męża, by zwrócił Forresterom firmę. On odmawia, a na dodatek chce pracować w święta. Eryk i Ridge wysyłają Spencerowi trzy nowe projekty. Katie nie jest pewna, czy ona i Bill powinni je zaakceptować.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 824

Marek i Maria zawożą Agatkę na obóz dla cukrzyków. Liczą na to, że w towarzystwie rówieśników dziewczyna nauczy się żyć z chorobą. Agatką zajmuje się młody opiekun, Kamil. Jerzy i Bogdan idą na uroczyste otwarcie hotelu, przy budowie którego pracowali. Są rozczarowani, gdy inwestorzy nie dziękują im za ciężką pracę. Po kilku piwach dochodzą do wniosku, że założą firmę budowlaną. Basia martwi się spadkiem obrotów w kawiarni. Marlena podbiera z kasy kilkaset złotych. Bartek zaprasza dziewczynę na randkę. Natalia wraca do Zakrzewia.

TVP2, 20:40, Rodzinka.pl, odc. 73

Ludwik zapisuje Kacpra na zajęcia z hokeja. Sam zostaje trenerem. Natalia walczy z bałaganiarstwem synów, a Ludwik zmaga się z nową funkcją. Mimo starań Natalia i Ludwik nie mają ani chwili na spotkanie sam na sam. Marek tłumaczy Kacprowi znaczenie grilla. Zbliża się Halloween, dzieciaki szykują się do zabawy.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-16 09:51:56

dzisiaj rodzinka.pl!!! uwielbiam ten serial

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1