Co dziś w serialach?

15 Listopada 2012

W serialach akcja nabiera coraz większego tempa...

Julia TVN

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5717

Pracownicy Domu Mody Forrester z radością witają Eryka. Katie cieszy się ze zbliżających się świąt. Niestety, siostry mówią jej, że ze względu na Eryka i Ridge`a nie życzą sobie, by Katie przyszła z Billem. Spencer wzywa do siebie Eryka, Ridge`a, Ricka i Steffy. Pyta ich o pracę nad nową kolekcją. Forresterowie pokazują mu parę szkiców i filmową zapowiedź kolekcji.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2355

Barbara proponuje Rafalskiemu rozwód i zwrot pieniędzy łącznie z odsetkami. Elżbieta wręcza Jackowi adres profesora stosującego nowe metody leczenia guzów mózgu i deklaruje pokrycie kosztów zabiegu. Tymczasem Agnieszka z Karosem organizują kolejną akcję protestacyjną. Okazuje się, że mają dodatkowe wsparcie.

TVP1, 18:20, Wszystko przed nami, odc. 31

Nad ranem po polowaniu Dominik budzi się i widzi syna celującego do niego z broni. Jest przerażony. Paweł pokazuje przyjaciołom artykuł szkalujący imprezę w "Dobrym Adresie" oraz informujący o pobycie Wojtka w mediolańskim areszcie, ale bez wyjaśnienia, iż oczyszczono go z zarzutów. Mazur zamierza zażądać od dziennika przeprosin i sprostowania. Zszokowana zatajoną historią z Mediolanu Ola ma pretensje do Wojtka, że w ich związku brakuje szczerości.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 823

Maria i Marek przychodzą na kolację do Marty i Roberta. Przyjaciele miło spędzają czas. Po spotkaniu Maria dzwoni do przyjaciółki. Jest ciekawa, jakie wrażenie zrobił na niej Marek. Rybińscy przeprowadzają się do nowego mieszkania. Sielanka kończy się, gdy Asim pojawia się w Zakrzewiu. Po rozstaniu z Ksawerym załamana Natalia ukrywa się w domku w lesie. Zarzuca plany biznesowe. Tomek namawia Magdę na sprzedaż domku letniskowego i wzięcie kredytu na mieszkanie.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-15 11:18:45

w czwartki są najlepsze seriale szczególnie na polsacie!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-15 19:50:47

nie powiem, ze nie :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1