Co dziś w serialach?

07 Listopada 2012

Czy Sabina z Pierwszej miłości zwiąże się z Igorem? Zajrzyj do naszego przewodnika i sprawdź to już teraz!

Julia TVN

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5711

Nick rozmawia z Sandy. Dziewczyna wyznaje, że kiedyś została zaproszona na przyjęcie, podczas którego ktoś ją zgwałcił. Stąd niechęć do mężczyzn. Bill zapewnia Katie, że nie musi obawiać się rywalki.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2350

Kolega Jacka ponownie proponuje Boreckiemu pracę. Okazuje się, że firma jest w złej kondycji finansowej i być może Jacek mógłby uratować ją od bankructwa. Norbert spotyka się z Rafałem i przyznaje, że to on przeciął przewód hamulcowy w jego samochodzie i doprowadził do wypadku. Po ostatniej wizycie policji w szkole Kasia i Basia nieustannie narażone są na zaczepki koleżanek. Surmaczowa zostaje napadnięta przed salonem sukien ślubnych.

TVP1, 18:20, Wszystko przed nami, odc. 26

Paweł nie wierzy, iż Stefan z dnia na dzień stał się przykładnym mężem. Obawia się, że zraniona rozstaniem pani inspektor może zaszkodzić `Dobremu Adresowi`. Olgierd dowiaduje się od Oli, że ta ma chłopaka; dzieli się informacją z żoną. Marianna udaje zaskoczoną i prosi męża, by zaakceptował wybranka córki. Do Agaty przyjeżdża kurier, który rozpoznaje w Pawle kolegę z podstawówki. Mazur utrzymuje, że mężczyzna musiał go z kimś pomylić. Róża i Janek mają wyrzuty sumienia po tym, co wydarzyło się poprzedniego dnia na spotkaniu u Wojtka.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 817

Natalia ma za złe Ksaweremu, że nie pomaga jej przy zakładaniu sklepu internetowego. Tymczasem chłopak ma problemy w kancelarii. Mówi dziewczynie, że najlepiej będzie, gdy każde skupi się na swoich sprawach. Obrażona Natalia postanawia z nim zerwać. Oksana wraca z Ukrainy, za kilka dni musi jechać z powrotem. Stefan proponuje, by żona przywiozła matkę do Polski. Marlena wydaje coraz więcej na kosmetyki i ubrania. Sara jest zaskoczona, skąd koleżanka ma tyle pieniędzy. Kasia informuje Anitę, że nie może prowadzić zajęć aerobiku.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-07 08:42:16

co do na wspolnej.. Temat Patryka jest przykry..bo moja koleżanka kiedys tak skoczyła własnie z barierek na mknące samochody.. ehh.. szczątki..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-07 00:25:00

:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1