Co dziś w serialach?

06 Listopada 2012

Sprawdź, co nowego wydarzy się w „Pierwszej miłości” i innych serialach!

Prawo Agaty

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5710

Nick mówi Brooke, że dowie się wszystkiego na temat Sandy. Używając podstępu, Whip spotyka się z Taylor. Podczas wspólnej kolacji Sandy wyznaje Bridget, że uważa ją za swoją przyjaciółkę. Później Nick odwozi surogatkę do domu i po drodze na próżno usiłuje z nią porozmawiać.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2349

Grażyna odwiedza grób Ryśka. Surmaczowa przygotowuje obiad dla rodziny; Koziełło wybiera się na mogiły matki i rodziców Anny. Po powrocie stwierdza, że grób rodziców żony nie istnieje, a na ich miejscu pochowani są inni ludzie. Arkadiusz z bólem zęba zjawia się w El-Medzie i pozwala sobie na niezręczny komentarz w obecności Grażyny. Na cmentarzu Jacek, Agata i Małgosia spotykają dawnego kolegę Boreckiego, który wkrótce otwiera nowy oddział banku.

TVP1, 18:20, Wszystko przed nami, odc. 25

Róża jest niezadowolona, że wszyscy oprócz niej i Janka poznali już dziewczynę Wojtka. Pod wpływem słów matki Szczepański zaprasza rodziców na kolację z Olą. Po nocnym telefonie od Haliny Agata snuje najgorsze domysły. Paweł proponuje jej wyjazd do Lisowskich. Stefan jest przekonany, iż Jola zniknęła z jego życia i z radości zaskakuje rodzinę różnymi niespodziankami. Anna jest szczęśliwa, że udało im się znowu do siebie zbliżyć.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-06 10:53:57

uwielbiam Kożuchowską!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-06 19:56:33

A ja mam do niej jakiś niesmak;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1