Co dziś w serialach?

02 Listopada 2012

Nie masz pomysłu na dzisiejszy wieczór? Spędź go w gronie swoich ulubionych serialowych bohaterów.

Julia TVN

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 814

Przez intrygi Golonki Ksawery traci ważnego klienta. Waldemar uprzedza syna, że biznesmen może dalej się mścić. Marta i Robert podejmują decyzję o odejściu z wydawnictwa. Piotr i Iga próbują namówić Martę, by została. Rodzice Walawskiej uważają, że Marta i Robert nie powinni jednocześnie rezygnować z pracy. Oni są przekonani, że sobie poradzą. Władek i Maciek spotykają się z Grześkiem, który zawarł w Holandii związek partnerski. Marzą, by w Polsce któregoś dnia mogli zalegalizować związek. Władek mówi Róży, że znów jest z Maćkiem.

TVP2, 20:40, Rodzinka.pl, odc. 69

Tomek przyprowadza do domu kolegę. Bolo robi wrażenie na całej rodzinie. Natalia i Ludwik grają w scrabble. Okazuje się, że rozgrywka przebiega w nieuczciwy sposób. W rozmowie z Kubą Marek podejmuje poważny temat, a Ludwikowi zdradza kulinarne sekrety.

TVN, 17:25, Julia, odc. 156

Darek szantażuje Monikę. Julia przygotowuje się do egzaminu na ASP. Tymczasem Sławek wyznaje matce Julii, że skłamał, przypisując sobie udzielenie pomocy w rehabilitacji Natalki. Janek był tym, który się do tego przyczynił. Mama Julii jest w szoku. Janek jest zazdrosny o spotkania Julii ze Sławkiem.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1579

Chcąc odreagować, Szymon spędza noc z przypadkową dziewczyną. Liczył na seks bez zobowiązań, ale Roksana nie daje mu spokoju. Zdesperowany, prosi Marysię, by udawała jego dziewczynę. Mimo ostrzeżeń Dagi Sabina angażuje się w sprawy Igora. Idzie z nim do szpitala na zdjęcie szwów. Okazuje się, że na oddział przyjęto Stolarczyka.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Co ludzie robią z milionami $ wygranymi na loterii? (ZASKAKUJĄCE wyniki SONDAŻU)

Wszyscy szczęśliwcy zachowują się w bardzo podobny sposób.

Zgadnij, ile godzin poświęcamy na zakupy w całym swoim życiu! (To DUŻO czy MAŁO?)

Statystyki bardzo zawyżają zakupoholiczki.

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-06 21:45:41

TAK

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-02 14:12:23

scenarzysta Pierwszej Milosci zeszmacil sie totalnie, jak mozna ludziom takie gowno serwowac! Juz wole Klan ogladac i stękającą Stasienke

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1