Co dziś w serialach?

30 Października 2012

Chcesz wiedzieć, co dziś wydarzy się w twoich ulubionych serialach? Możesz przeczytać już teraz!

prawo agaty

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5707

Taylor idzie na kolejną randkę w ciemno. Kiedy przyjeżdża do Insomnii, spotyka tam Whipa. Okazuje się, że to on był tajemniczym mężczyzną z Internetu. Bridget pyta Nicka o jego rozmowę z Sandy. Katie mówi Steffy, iż wie, co zaszło między nią a Billem i żąda wyjaśnień.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2346

Wbrew zakazowi Krystyny Stenia przyprowadza do domu Lubiczów koleżankę, by Pawełek zdiagnozował jej dolegliwość. Helena i Stasia są zawiedzione - chłopiec radzi kobiecie zbadać nerki, mimo iż ona narzeka na bóle rąk. Matka Zyty skarży się córce na niewłaściwe menu serwowane Stefankowi przez Elżbietę. Jerzy wspólnie z chłopcami odwiedza wielbłąda Tomka, który niedawno przebywał w ogródku na Sadybie. Arkadiusz jest zainteresowany ewentualnym wynajmem mieszkania, które Ola i Norbert wkrótce opuszczą.

TVP1, 18:20, Wszystko przed nami, odc. 22

Wojtek mówi Oli, że nie muszą się już kryć przed jego przyjaciółmi i zaprasza ukochaną, by odwiedziła "Dobry Adres". gdy przez błąd na ulotkach kolejni klienci hostelu trafiają pod niewłaściwy adres, wspólnicy postanawiają rozwiązać umowę z agencją reklamową i wystąpić o odszkodowanie. Janek waha się, czy złożyć pozew przeciwko korporacji Fresh Taxi, której szef nie chciał go zatrudnić ze względu na wiek. Zdaniem Pawła sprawa jest do wygrania. Iza próbuje się dowiedzieć, czy ma szansę na pracę kelnerki w "Dobrym Adresie".

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-10-30 09:32:12

Prawo Agaty dzisiaj :) Lubię Marka :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1