Co dziś w serialach?

24 Października 2012

Zajrzyj do naszego przewodnika i bądź na bieżąco z serialami!

Julia TVN

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5703

Brooke podejrzewa, iż między Billem a Steffy coś zaszło. Obawia się, że Spencer zdradził jej siostrę. Whip składa wizytę kuzynce, Sandy. Martwi się o nią. Sandy sprawia wrażenie osoby po przejściach.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2343

Na Sadybie tymczasowo przebywa egzotyczne zwierzę, które bardzo denerwuje Jerzego. Pawełek wraca ze szpitala i odkrywa w sobie zainteresowania medyczne. Grażyna przeprasza Olę za ostatnią wizytę syna. Obawia się, że jeśli sąd nie wyda zgody na zawarcie małżeństwa Maćka i Martyny, zaczną się kłopoty. Kiedy Michał ponownie spotyka w parku Mariusza z synkiem, zaprasza ich na herbatę. Kamila wspólnie z kolegą próbują załatwić miejsce w zoo dla wielbłąda, który znalazł się na posesji Chojnickich.

TVP1, 18:20, Wszystko przed nami, odc. 19

Ola i Wojtek martwią się konfliktem narastającym między ich rodzinami. Szawarska po raz pierwszy zaprasza ukochanego do siebie do domu. Ich randka zostaje gwałtownie przerwana. Jola podsuwa Stefanowi pomysł na to, jak obejść przepisy sanitarne i wprowadzić gastronomię w `Dobrym Adresie`. Małek triumfalnie obwieszcza wspólnikom, że będą mogli ponownie uruchomić kawiarnię. Ku zaskoczeniu Agaty Dominik informuje ją, że pozwoli Marcinowi jechać do Lublina, jeśli chłopak pomyślnie przejdzie wyznaczony przez niego okres próby.

TVP2, 20:00, Barwy szczęścia, odc. 808

Marta obawia się, że Piotr i Iga powiedzą Ewie, że ona nie jest biologiczną matką dziewczynki. Adwokat Walawskiego grozi jej, że jeśli nadal będzie utrudniała kontakty jego klienta z córką, sprawa skończy się w sądzie. W wydawnictwie rozchodzi się plotka o zamknięciu `Podróżnika`. Kasia jest rozczarowana, gdy dowiaduje się, że Sławek nie chce mieć dzieci w najbliższej przyszłości. Gdy Wolski proponuje jej wspólne mieszkanie, Kasia odmawia. Dochodzi między nimi do sprzeczki. Władek nawiązuje interesującą znajomość na czacie.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-10-24 12:02:05

ten oskar z PM mnie wkurza...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-10-24 09:35:26

śliczne szpilki na zdjęciu

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-10-24 15:13:00

il like it too ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1