Co dziś w serialach?

23 Października 2012

Jaką sprawę tym razem rozwikła mecenas Agata Przybysz? Nie czekaj do wieczora – sprawdź to w naszym przewodniku!

Julia TVN

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5702

Bill niechętnie wyznaje Brooke, że był w domku w górach ze Steffy porozmawiać o jej awansie. Zapewnia Brooke, iż kocha jej siostrę i że Steffy go nie interesuje. Sandy, która ma urodzić dziecko Bridget i Nickowi, dziwnie się zachowuje. Przyszli rodzice zaczynają to dostrzegać.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2342

Po przebytym wstrząśnieniu mózgu Pawełek musi pozostać kilka dni w szpitalu. Doktor Lubicz udaje się na rozmowę do trenera, który przeprasza za zaistniałą sytuację i odpowiedzialność bierze na siebie. Maciek pakuje swoje rzeczy i przeprowadza się do mieszkania, które Ola i Norbert wkrótce mają opuścić. Oświadcza Grażynce, że zamierza zamieszkać tam z Martyną. Zytę pochłaniają nowe obowiązki związane z działalnością firmy. Michał przejmuje opiekę nad Stefankiem. Podczas spaceru z synem spotyka Mariusza i Kubusia.

TVP1, 18:20, Wszystko przed nami, odc. 18

Ola nie chce dłużej żyć w zakłamaniu i zamierza wyznać ojcu, że zakochała się w jego przeciwniku biznesowym. Wojtek postanawia sprawdzić prawdomówność Izy. W tym celu jedzie do sklepu, w którym Podleska miała podjąć pracę. Basia i Leszek martwią się nasilającą się alergią Michałka. Wkrótce wychodzi na jaw jej przyczyna. Agata uważa, że źle rozegrała wizytę u Lisowskich, przez co Dominik nie zgodzi się na przeprowadzkę Marcina do Lublina. Anna i Stefan goszczą rodzinę Kozaków na obiedzie. Spotkanie omal nie kończy się dla Małka katastrofą.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-10-23 09:38:09

Obuchowicz wygląda jak kloszard

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1