Co dziś w serialach?

22 Października 2012

Chcesz wiedzieć, co dziś wydarzy się w twoich ulubionych serialach? Możesz przeczytać już teraz!

Julia TVN

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5701

Taylor wybiera się na randkę z mężczyzną poznanym przez Internet. Okazuje się, że umówiła się z Carlem Ferretem, pracownikiem laboratorium, w którym przez pomyłkę wszczepiono jej komórkę jajową Brooke. Stephanie próbuje odnaleźć właściciela wisiorka znalezionego w domku w górach. Brooke przypomina sobie, że widziała go na szyi Billa Spencera.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2342

Po przebytym wstrząśnieniu mózgu Pawełek musi pozostać kilka dni w szpitalu. Doktor Lubicz udaje się na rozmowę do trenera, który przeprasza za zaistniałą sytuację i odpowiedzialność bierze na siebie. Maciek pakuje swoje rzeczy i przeprowadza się do mieszkania, które Ola i Norbert wkrótce mają opuścić. Oświadcza Grażynce, że zamierza zamieszkać tam z Martyną. Zytę pochłaniają nowe obowiązki związane z działalnością firmy. Michał przejmuje opiekę nad Stefankiem. Podczas spaceru z synem spotyka Mariusza i Kubusia.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 806

Maria spotyka się z psychologiem dziecięcym. Podejrzewa, że Staś boi się stracić matkę, dlatego upatruje zagrożenie w innym mężczyźnie, który pojawił się w jej życiu. Ksawery angażuje się w pomoc dla Darii i jej ojca, walczy z Golonką o odszkodowanie. Postawa chłopaka podoba się Zwoleńskim, ale nadal są wobec niego nieufni. Ksawery i Natalia spotykają się w restauracji. Daniel wypytuje Sarę o Sylwka, chłopaka, który go prześladuje. Podejrzewa, że jest on odpowiedzialny za napady. Daniel i Zenek są świadkami ataku na kobietę.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-10-22 20:12:39

passionatanyprice. blogspot.com zapraszam na mojego bloga :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-10-22 10:02:30

śliczne mieszkanie na zdjęciu

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1