Co dziś w serialach?

17 Października 2012

Streszczenia Twoich ulubionych seriali. Zobacz, co wydarzy się w życiu Julii i lekarzy z Leśnej Góry.

Julia TVN

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5698

Anna leży nieprzytomna w szpitalu. Stephanie ma sobie za złe, że nie spełniła życzenia matki. Lekarka oznajmia, iż Anna dostała wewnętrznego krwotoku i nie można już nic dla niej zrobić. Stephanie i Pam zabierają matkę do jej ukochanej Rajskiej Zatoki, gdzie Anna na chwilę odzyskuje przytomność, po czym umiera.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2340

Norbert tłumaczy Oli, że źle zrozumiał słowa administratora hotelu i nie chciał zmuszać jej do małżeństwa. Zdesperowany prosi administratorkę, by poświadczyła jego słowa. W klasie Kasi zjawia się policjant, który tłumaczy dziewczynkom, że za naganne zachowanie grozi nadzór kuratora. Jeremiasz i Stasia otrzymują potwierdzenie rejsu po Morzu Śródziemnym. Nowy sąsiad, Krzysztof Bąk, odwiedza Chojnickich.

TVP1, 18:20, Wszystko przed nami, odc. 15

Janek zauważa, że Wojtek jest bardzo rozkojarzony. Dochodzi do wniosku, iż syn się zakochał. Ola mówi matce o Szczepańskim, ale nie chce na razie wspominać o nim ojcu. Zuza sugeruje, że Anna jest naiwna, wierząc w opowieści Stefana o przeciągających się kontrolach i remontach. Słowa córki sprawiają kobiecie przykrość. Agata przeprasza Basię za to, że potraktowała ją zbyt ostro. Wspólnicy odkrywają, iż wśród nich jest szpieg, który donosi Szawarskiemu o kolejnych inwestycjach.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 803

Sabina ma wątpliwości w kwestii ślubu. Gdy Bogumił pokazuje jej obrączki, wyznaje, że nie może wyjść za niego. Po zeznaniach Sary Daniel zostaje wypuszczony z aresztu. Dziękuje dziewczynie za pomoc. Wyznaje, że dostał wyrok więzienia za pobicie żony. Hubert i Klara świetnie się dogadują jako współlokatorzy, dzielą się obowiązkami domowymi. Fotoreporterzy śledzą Pyrkę. Wkrótce zaczynają pisać także o Klarze. Maria spotyka się z Klarą, próbuje się dowiedzieć, czy dziewczyna nadal kocha Huberta.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-10-17 18:48:04

Opis "Pierwszej miłości" to opis odcinka jutrzejszego.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-10-17 09:31:44

kto nadal ogląda mode na sukces palec pod budkę :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1