Co dziś w serialach?

15 Października 2012

Zajrzyj do naszego przewodnika i bądź na bieżąco z serialami!

Julia TVN

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5696

Steffy i Donna są zachwycone nowymi projektami Ridge'a. Eryk wyjaśnia żonie, że ojciec Stephanie znęcał się nad nią, a matka jej nie broniła. Mimo to Pam i jej siostra kochają Annę. Katie nie wie, dokąd Bill zabiera ją w podróż poślubną. Stephanie i Pam dowiadują się, iż Anna choruje na raka trzustki. Kobieta nie chce iść do szpitala i podjąć leczenia.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2338

Agnieszka spotyka się z Maksem z fundacji ekologicznej. Wspólnie udają się do El-Medu, żeby przedyskutować z Pawłem kwestie związane z nową inwestycją. Przed rozstaniem Max proponuje Adze pracę w fundacji. Na wezwanie dyrektora Grażynka przychodzi do szkoły. Tymczasem koleżanki atakują Kasię. Basia nagrywa zdarzenie telefonem komórkowym. Ola zwierza się siostrze z rozterek miłosnych. Kocha Norberta, ale Rafał również nie jest jej obojętny.

TVP1, 18:20, Wszystko przed nami, odc. 13

Róża i Janek martwią się, że Wojtek wciąż kontaktuje się z Izą i ostrzegają syna przed zaangażowaniem w sprawy byłej narzeczonej. Załamana Basia zwierza się Annie, że nie potrafi odnaleźć się w Polsce. Anna zaprasza rodzinę Kozaków na obiad do niej i Stefana. Pierwsi goście zjawiają się w hostelu.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-10-15 16:59:55

żmuda jest śliczna

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-10-15 20:31:54

ja jestem śliczna

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1