Co dziś w serialach?

05 Października 2012

Nie masz pomysłu na dzisiejszy wieczór? Spędź go w gronie swoich ulubionych serialowych bohaterów.

Julia TVN

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5690

Brooke, Donna i Katie świetnie się bawią. Wspominają dzieciństwo i zapewniają się nawzajem o swojej miłości. Bill zapewnia Steffy, że nikt nie dowie się o ich pocałunku. Bridget dzwoni do Sandy i mówi, że za dwa dni embrion będzie gotowy do wszczepienia. Zastępcza matka nie jest tym zachwycona.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 795

Michał i Dorota uczestniczą w pierwszej sesji mediacyjnej. Sabina i Władek próbują uzgodnić, gdzie będzie mieszkał Kajtek po ślubie mamy z Bogumiłem. Z nowym mężem kobieta chce stworzyć synowi dom, ale Kajtek nie chce wyprowadzać się od dziadków. Sabinę i Władka zaczepia Sylwek, homofob, który kiedyś prześladował Cieślaka. Po koncercie charytatywnym Patrycja urządza scenę zazdrości Hubertowi, a ten postanawia iść do Klary. Dawid pociesza dziewczynę. Klara mówi Hubertowi, że powinni przestać się spotykać. Chłopak wcześniej wraca do domu.

TVP2, 20:40, Rodzinka.pl, odc. 61

Tomek nie może się zdecydować, jak ubrać się do szkoły, przez co opóźnia braciom wyjście z domu. Ludwik i Natalia rozpieszczają Kacpra, fundują mu wyjazdy do lunaparku i do kina. Spotyka się to ze sprzeciwem Kuby i Tomka. Okazuje się, że miała to być dla nich nauka.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-10-05 11:06:09

dzisiaj rodzinka.pl jupiii!!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1