Co dziś w serialach?

01 Października 2012

Zajrzyj do naszego przewodnika i bądź na bieżąco z serialami!

Lekarze TVN

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5686

Steffy kieruje sesją zdjęciową, podczas której Katie, Brooke i Donna prezentują nową kolekcję Hollywood. Ridge jest dumny z córki i zadowolony, że Spencer dał jej szansę. Steffy pokazuje Billowi zdjęcia, które bardzo mu się podobają. Nick i Bridget są zachwyceni Sandy. Myślą nad wyborem jej na matkę zastępczą swojego dziecka.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2330

Norbert jest podekscytowany propozycją asystentury u profesora Jaremy. Ola studzi jego entuzjazm i radzi, aby nie zwalniał się jeszcze z pracy w archiwum sądowym. Antek i Małgorzata spotykają się, by wspólnie zastanawiać się, jak uratować związki. Bolek znajduje pretekst do rozmowy z Halszką i umawia się z nią na spotkanie. Stasia spędza popołudnie z panem Wiesławem w cukierni, wspominając lata spędzone w Kazachstanie.

TVP2, 20:00, Barwy szczęścia, odc. 791

Marek zapewnia Marię, że zależy mu na niej i ich związku. Teresa mówi córce, że powinna porozmawiać z Agatą, Wojtkiem i Stasiem, by wyjaśnić im, co ją łączy z Markiem. Basia słyszy telefoniczną rozmowę Sary z mamą, domyśla się, że dziewczyna chce wrócić na Jamajkę. Nowy mieszkaniec osiedla zwraca uwagę na Sarę. Blanka zwierza się Szymonowi, że nie kocha Dawida. Chłopak radzi jej, by jak najszybciej zakończyła związek. Informuje też przyjaciółkę, że dostał pracę w Londynie. Marlena wyprowadza się od Kasi. Kolejny raz zostaje zaatakowana.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 932

Operacja Ani przebiegła pomyślnie. Michał dzwoni do Madzi z wieścią, że Hoffman przywraca dotacje. Magda wierzy, że Michał dla niej rozwiedzie się z żoną. W kancelarii Wernera policjanci wypytują o prowadzoną przez Budzyńskiego sprawę sprzed kilku lat. Prawnik zasłania się tajemnicą zawodową. Budzyński zauważa, że jest obserwowany. Paweł odwiedza Laurę w szpitalu, odmawia przyjęcia pieniędzy. Paweł wymyka się z kolacji na Deszczowej. Czeka na niego Joanna, która prosi o rozmowę w cztery oczy. Żona Michała odwiedza Madzię.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-10-01 14:46:59

m jak miliosc ,pierwsza milosc wygrywa.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-10-01 07:53:37

Na Muche w m jak miłość nie mogę patrzeć:/ jest Okropna!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1