Co dziś w serialach?

26 Września 2012

Oto streszczenia Twoich ulubionych seriali!

Prawo Agaty

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5683

Eryk nie chce, by Donna występowała w telewizji. Jest o nią zazdrosny. Kobieta musi walczyć o swoje marzenie. Zachęca ją do tego Justin, który wciąż ją kocha. Prosi Donnę, żeby do niego wróciła.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2328

Michał nie może iść do pracy, ponieważ opiekuje się Stefankiem. Niezadowolony Jerzy musi zorganizować zastępstwo. Antek znajduje w telefonie Renaty dziwne SMS-y; zaczyna podejrzewać ją o romans. Wracając z inauguracji roku akademickiego, Kamila spotyka Miłosza. Ten wypytuje ją o podjęte postanowienie Bożenki. Po rozmowie z Chojnicką chłopak oświadcza ukochanej, że będzie dążył do przyspieszenia ich ślubu. Maciek i Martyna wraz z matkami spotykają się w przychodni u biegłego psychologa.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 788

Tomek namawia Magdę na wspólne wynajęcie mieszkania. Chłopak nieoczekiwanie oświadcza się jej. Michał prosi Dorotę, by dla dobra Franka zrezygnowała z rozwodu. Jeleniowa nie zmienia zdania. Kostek i Edyta wspierają Michała. Na pierwszej rozprawie Dorota zgadza się na postępowanie mediacyjne. Stwierdza, że robi to ze względu na syna. Marlena decyduje się wynająć pokój w domu Basi. Pijani Maro i Steryd zjawiają się w klubie fitness w poszukiwaniu Bartka. Zaczepiają Sarę. Anita staje w obronie przyjaciółki. Po wyjściu z pracy zostaje zaatakowana.

TVP2, 20:40, Na dobre i na złe, odc. 492

Zybert ma przyjrzeć się pracy Niny i Borysa, żeby rozstrzygnąć, kogo wysłać na szkolenie. Przemek przyjeżdża do domu profesora. W ogrodzie spotyka staruszkę, która reaguje dopiero, gdy słyszy język polski. Markovitz jest zszokowany - matka rozmawia z Przemkiem po raz pierwszy od wylewu. Zapała prosi profesora, by przyjął Ludmiłę do projektu badawczego. Miri dziękuje Przemkowi za udany koncert z jego udziałem, daje mu zdjęcie Hany z mężem. Tretter jest zdziwiony, gdy widzi, że Wasiakowa przytula Borysa. Ludmiła czuje się zraniona i oszukana.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-26 12:02:58

prawo agaty ejst we wtorki

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-26 09:37:58

chyba przestane ogladac prawo agaty jakos skiepścił się ten serial

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1