Co dziś w serialach?

24 Września 2012

Chcesz wiedzieć, co dziś wydarzy się w twoich ulubionych serialach? Możesz przeczytać już teraz!

Lekarze TVN

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5681

Ridge nie może się pogodzić z faktem, że pracuje dla Billa Spencera. Wpada w coraz większe przygnębienie. Brooke postanawia temu zaradzić i odkupić dom mody. Planuje sprzedać wszystko, co posiada, i zaciągnąć pożyczkę. Bill odrzuca jej ofertę.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2326

Krystyna zastanawia się, czy powinna opowiedzieć się po stronie dyrektora instytutu, czy po stronie pracowników. Decyduje się przekonać tych drugich o korzyściach płynących z reorganizacji placówki. Zyta pracuje nad projektem finansowym "Akademii niemowlaka". Jej matka opiekuje się Stefankiem. Michał przyprowadza synów, by poznali przyrodniego brata. Bożenka wraca z obozu studenckiego. Oczekujący na nią Miłosz zauważa, że pewien chłopak adoruje dziewczynę.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 786

Magda jest zdecydowana adoptować Gniewosza, stawia na szali związek z Tomkiem, który nie akceptuje jej decyzji. Zwoleńska jest rozczarowana, gdy okazuje się, że chłopcem zajmie się Stefania, ciotka z Anglii. Ludmiła jest załamana brakiem efektów laseroterapii, decyduje się na wyjazd do Lwowa. Okłamuje Kostka, że jedzie do światowej sławy okulisty, który wyleczył wujka Oksany. Jeleń odkrywa kłamstwo żony. Marlena szuka mieszkania. Dziewczyna poznaje Daniela, tajemniczego klienta kawiarni i nowego lokatora na osiedlu "Pod Sosnami".

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 930

Marta i Andrzej czuwają przy Ani. Profesor Kazan w ostatniej chwili wycofuje się z przeprowadzenia operacji. Budzyński obiecuje profesorowi pomoc w trudnej sprawie, jeśli zajmie się Anią. Po interwencji Anny Ula może kontynuować naukę w Urlach. Joanna upomina się o pieniądze. Zduński podejmuje decyzję o sprzedaży mieszkania. Paweł i Madzia jadą do domu Hoffmana. Zdecydowani na wszystko, przeskakują przez ogrodzenie i podchodzą do biznesmena. Budzyński spotyka się z Jareckim, prosi o załatwienie sprawy z szantażystą profesora Kazana.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-24 11:53:29

a gdzie GALERIA ?! dzisiaj pierwszy odcinek drugiej serii !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-24 13:02:35

Nie ma żadnej śmiesznej "Galerii". Jej miejsce zajmuje nowy serial "Wszystko przed nami"

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-24 16:05:47

galeria też będzie podobno...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1