Co dziś w serialach?

20 Września 2012

W serialach akcja nabiera coraz szybszego tempa! Przeczytaj koniecznie streszczenia!

Julia TVN

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5679

Katie i Bill odpowiadają na pytania dziennikarzy. Brooke potwierdza, że ona i Donna będą wspierały siostrę. Ridge bardzo przeżywa przejęcie firmy przez Spencera. Steffy i Thomas starają się go pocieszyć. Ani on, ani Eryk nie przychodzą na konferencję prasową, nie pojawiają się też na późnijeszej sesji zdjęciowej. Ridge oświadcza Brooke, iż nie jest w stanie pracować dla Billa Spencera.

TVP1, 17:45, Klan, odc. 2325

Paweł próbuje zasięgnąć informacji na temat inwestycji, która ma powstać w pobliżu El-Medu, niestety bezskutecznie. Michał jest przeciwny działalności żony w "Akademii niemowlaka". Uważa, że cały swój czas powinna poświęcić Stefankowi. Czesia i Darek udają się do banku w celu podpisania umowy kredytowej. Przypadkowo spotykają Karolinę, która dziękuje Czesi, że zgodziła się pomóc. W instytucie Krystyny sprawy komplikują się coraz bardziej. Surmaczowa spotyka się z nowym agentem ubezpieczeniowym, którym okazuje się być Jacek Borecki.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 784

Ludmiła ukrywa przed Kostkiem, że leczenie nie przynosi oczekiwanych rezultatów - drugie oko również jest zagrożone. W tajemnicy planuje wyjazd do specjalisty, do Lwowa. Tomek wraca z rocznego pobytu w Stanach Zjednoczonych. Proponuje Magdzie, by wynajęli mieszkanie. Wkrótce Rysiek składa im wizytę. Informuje Magdę, że zmarła babcia Gniewosza. Ku niezadowoleniu Tomka dziewczyna postanawia wywiązać się z danej staruszce obietnicy i zająć się chłopcem. Maria martwi się, że po rodzinnym spotkaniu Marek nie będzie chciał kontynuować ich znajomości.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-20 11:37:18

ooo Kinga wraca do Pierwszej Miłości nareszcie ! :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-20 06:14:57

:/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1