Co dziś w serialach?

19 Września 2012

Streszczenia Twoich ulubionych seriali. Zobacz, co wydarzy się w życiu Julii i lekarzy z Leśnej Góry.

Julia TVN

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5678

Brooke wypomina Billowi, że to nie Ridge objął stanowisko dyrektora generalnego firmy. Obawia się, iż w tej sytuacji chlubne tradycje Domu Mody Forrester i jego wypracowany styl zostaną zaprzepaszczone. Bill zapewnia jednak, że Katie świetnie sobie poradzi. Jackie wyjaśnia Owenowi, dlaczego podjęła decyzję o rozstaniu z nim. Według niej mąż powinien związać się ze Steffy. Młoda kobieta umożliwi mu spełnienie marzeń o założeniu rodziny. Owen tłumaczy żonie, iż bez niej byłby nieszczęśliwy.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2324

Czesia staje się coraz bardziej podejrzliwa w stosunku do męża. Karolina wywiera na nim presję, wypytując o kredyt. Kurzawski potrzebuje jeszcze tylko podpisu żony. Stara się przekonać Czesię, aby wyraziła zgodę. Feliks wraz Moniką towarzyszą Halszce podczas przesłuchania w sądzie. Kobieta obawia się, że po złożeniu zeznań nie będzie już potrzebna Monice i zostanie zwolniona z Rosso. Zyta i jej koleżanki wspólnie rejestrują "Akademię niemowlaka".

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 783

Adam na stałe wyjeżdża do Nowej Zelandii. Basia jest załamana. Ma za złe Sarze, że nie starała się zatrzymać chłopaka. Od powrotu z urlopu między Hubertem i Patrycją ustawicznie wybuchają kłótnie. Chłopak żali się Klarze na dziewczynę. Śliwińskiej z coraz większym trudem przychodzi udawanie, że darzy Huberta tylko przyjaźnią. Anna i Halina martwią się, że po odstawieniu leków u Malwiny nasilą się objawy choroby. Dziewczyna ma dosyć nadopiekuńczości rodziny i tego, że krewni nieustannie starają się ją kontrolować.

TVP2, 20:40, Na dobre i na złe, odc. 491

Przemek ląduje w Izraelu. Z lotniska odbiera go siostra Hany, Miri. W klinice dowiadują się, że profesor może przyjąć Przemka najwcześniej za trzy miesiące. Miri przygotowuje się do występu, lecz gitarzysta odwołuje udział w koncercie. Przemek zgadza się go zastąpić. Michał ma zdecydować, kto poleci do Stanów Zjednoczonych na prestiżowe szkolenie. Pacjent Piotra w ciężkim stanie trafia do szpitala. Policjant, który przyszedł sprawdzić stan anonimowego pacjenta, zauważa na jego palcu obrączkę z inicjałami. Piotr pomieszkuje u Hany.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (7)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-20 14:17:55

Tutaj wpisz treść komentarza do Co dziś w serialach?...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-19 12:24:21

boshee te reklamy są dobijające -.-

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-19 15:00:57

teksty typu boshe tez dobijaja ... -,-

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-19 10:02:39

da się samodzielnie uczesać w taki warkocz jak ma Julka na zdjęciu?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-19 16:11:35

spróbuj to się przekonasz ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1