Co dziś w serialach?

17 Września 2012

Sprawdź, co nowego wydarzy się w `Lekarzach`, `Pierwszej miłości` i innych serialach!

Julia TVN

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5676

Bill i Katie jadą do domu mody. To pierwszy dzień pracy Katie na stanowisku dyrektora generalnego. W firmie para oznajmia Ridge'owi i Brooke, że są zaręczeni. Zaniepokojona siostra pyta Katie, czy rodzina nadal może liczyć na jej lojalność. Owen szykuje kolację dla Jackie. Kolejny raz próbuje przekonać ją, iż powinni mieć dziecko.

TVP1, 17:45, Klan, odc. 2322

Stasia i Jeremiasz bezskutecznie próbują uruchomić zmywarkę, którą otrzymali z okazji urodzin. Jasiek przychodzi z pomocą. W Rosso pojawia się dawny kucharz z nadzieją na powrót do pracy. Zadowolona z dotychczasowej pracy Halszki Monika proponuje mu zatrudnienie na pół etatu przy obsłudze cateringu dla firm. Kasia ma pretensje do matki, że uniemożliwiła jej zdobycie autografu, przez co nastolatka straciła autorytet w oczach koleżanek. Na uczelni planowana jest akcja protestacyjna przeciwko likwidacji instytutu.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 781

Marek przychodzi do Pyrków na śniadanie wielkanocne. Pierwsze spotkanie mężczyzny z rodziną Marii upływa w nerwowej atmosferze. Adam zabiera Sarę na wycieczkę za miasto. Proponuje dziewczynie, aby razem wyjechali z Polski. Michał żali się Kostkowi, bo, mimo jego starań, Dorota nadal jest zdecydowana na rozwód. Jeleniowa zwierza się Ludmile, że nie kocha męża. Nowożeńcom, Kostkowi i Ludmile, nie jest dane długo cieszyć się szczęściem. Ludka uderza głową w ścianę. Uraz ma daleko idące skutki dla jej zdrowia.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 928

Z pomocą Pawła Madzia próbuje spotkać się z najważniejszym sponsorem fundacji, dla której pracuje. Chce go przekonać, żeby nie wycofywał się ze współpracy. Gdy Magda jest sama, do mieszkania wchodzi Joanna. Między dziewczynami dochodzi do nieprzyjemnej wymiany zdań. Po emisji wywiadu z Kajetanowiczem Kinga zostaje wezwana do prezesa. Okazuje się, że dostała propozycję prowadzenia cyklicznego programu. Madzia zabiera Pawła na kawę do lokalu, w którym za barem stoi Janek. Zawadzki oznajmia, że to ich nowa kawiarnia. Na Deszczowej wybucha pożar.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-17 20:13:09

aaa

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-17 07:09:01

hcemy choroskop :D:D:D:D:D:D:D:D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-17 00:21:19

chcemy horoskop!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-17 00:16:58

mam gdzies seriale !!!! dajcie natychmiast HOROSKOP !!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1