Co dziś w serialach?

13 Września 2012

Bolesne rozstania, gorące uczucia, wielkie tajemnice… Zobacz, jak potoczą się dalsze losy Twoich ulubionych bohaterów!

Hotel 52

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5674

Brooke przekonuje Forresterów do koncepcji Billa. Sama jednak ma własny pomysł - Katie zostanie dyrektorem, ale tylko na papierze. W rzeczywistości Ridge i Eryk będą podejmowali decyzje. Każde posunięcie Katie ma być konsultowane z resztą rodziny. Młodsza siostra zgadza się na rolę figurantki. Forresterowie podpisują umowę z Billem Spencerem.

TVP1, 17:45, Klan, odc. 2320

Czesia nie zgadza się, aby Darek zaciągał jakiekolwiek zobowiązania finansowe na potrzeby firmy Karoliny. Kasia próbuje uzyskać zgodę matki na uczestniczenie w próbie nagrania teledysku Korbasa. Chciałaby zdobyć autograf idola, aby zaimponować koleżankom w nowej szkole. Krystyna odwiedza w szpitalu dyrektora instytutu, który niedawno przebył udar mózgu. Przeglądając korespondencję nieobecnego dyrektora, Deptuła dochodzi do wniosku, że instytut wkrótce czeka restrukturyzacja.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 779

Dawid sprawia wrażenie, jakby się nie przejmował aferą narkotykową i zatrzymaniem przez policję. Wściekła Blanka ma dość jego egoizmu i nieodpowiedzialności. Żąda, aby natychmiast się wyprowadził. Waleria zwierza się Stefanowi, że czuje się samotna i zazdrości mu związku z Oksaną. Wkrótce Jaworski zaczyna ją adorować. Oksana i Saszka wracają z Ukrainy. Zaskoczona obecnością Walerii Górkowa jest wyraźnie zazdrosna o Stefana. Dawid przeprasza Huberta. Pyrka traktuje go chłodno i prosi, żeby zerwał kontakty z Patrycją.

TVN, 17:25, Julia, odc. 121

Janek, wiedziony poczuciem winy, zamierza przyznać się do błędu w sztuce chirurgicznej. Odwiedza pacjentkę w szpitalu, by ją przeprosić. Tadeusz nie akceptuje decyzji syna. Jakkolwiek przyjaciele starają się wspierać chirurga. Tymczasem w klinice pojawiają się dziennikarze, w obecności których Janek wygłasza oficjalne oświadczenie.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (7)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-13 10:05:16

ktoś oglądał pierwszy odcinek przyjaciółek? Warto się w ten serial wciągać czy nie bardzo? :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-13 10:11:54

Ja osobiście nie oglądałam, lecz moja mama jest nim zachwycona. Ja generalnie sobie odpuściłam, bo oglądam już za dużo seriali! :P Pierwsza miłość, rodzinka.pl, prawo agaty, lekarza... Wolę przystopować, bo więcej czasu przesiedzę przed telewizorem :)) ale mimo wszystko zachęcam do "Przyjaciółek".

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-13 12:38:09

Nie warto. Nic nowego,a raczej jedno i to samo te dialogii są tak denne i przewidujące... :/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-13 13:25:50

Ja staram sie nie wciagac w zadne seriale bo za niedlugo studia, ale moim zdaniem jest ok ;) faktycznie nic nowego sie tam nie dzieje i jest przwidujacy, ale mimo wszystko przyjemnie sie go oglada;) polecam zeby obejrzec wydaje mi sie ze sie rozkreci a w jesienne wieczory mozna chwile czasu poswiecic i obejrzec cos nie wymagajacego zbyt duzego myslenia ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-13 13:54:46

mnie siie podobał pierwszy odcinek:) taki prosty, swobodny serialik:) wiadomo, ze nie ma co za wiele oczekiwac od tego typu produkcji, ale ja bede ogladac "Przyjaciołki", bo mi sie podoba:) przyjemny i lekki

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-13 14:25:39

Chętnie polecam nowy serial;P jest świetny :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-13 15:40:39

dzięki za odpowiedzi! Pozdrawiam :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1