Co dziś w serialach?

12 Września 2012

Kto, z kim i dlaczego? Sprawdź, co wydarzy się w życiu Twoich ulubionych serialowych bohaterów!

Julia TVN

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5673

Forresterowie sprzedają kolejne nieruchomości, żeby zdobyć pieniądze na spłatę kredytu. Brooke zaczyna mieć wątpliwości, czy takie działanie jest słuszne. Mówi Erykowi, iż powinien skorzystać z oferty Billa Spencera i wejść w skład jego korporacji. Jej koncepcja spotyka się ze sprzeciwem.

TVP1, 17:45, Klan, odc. 2319

Miłosz ze szczegółami opowiada Lubiczom o okolicznościach swojego angażu. Surmaczowa odwozi dzieci do szkoły i informuje dyrektora o przejęciu obowiązku opiekuna. Czesia domaga się od męża wypłaty, ale firma, w której pracuje Darek, jest niewypłacalna. Karolina składa Kurzawskiemu nietypową propozycję, która mogłaby rozwiązać kłopoty finansowe firmy.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 778

W gazetach ukazują się artykuły dotyczące aresztowania Huberta. Rick wzywa Pyrkę i Patrycję na rozmowę. Oskarża dziewczynę o brak profesjonalizmu. Po spotkaniu mówi Hubertowi, że postanowił zmienić menedżera. Marta zastanawia się, jaką decyzję podjąć w sprawie brukowca. W tracie spotkania z zarządem wstrzymuje się od głosu, przez co projekt zostaje zaakceptowany. Jerzy i Anna przygotowują się do spotkania z Malwiną i Przemkiem. Zamierzają skrytykować ich za lekkomyślność. Halina uświadamia Marczakom, że Malwina potrzebuje ich wsparcia.

TVP2, 20:40, Na dobre i na złe, odc. 490

Ludmiła jest coraz słabsza. Zrozpaczony Przemek postanawia polecieć do Izraela i przekonać profesora Markovitza, by podjął się leczenia jego ukochanej. Hana chce mu towarzyszyć. Piotr, który usłyszał ich rozmowę, myśli, że Hana wyjeżdża na stałe. Leon zgadza się na kolejną operację żony tylko pod warunkiem, że będzie obecny na sali operacyjnej. W trakcie laparoskopii rozprasza Piotra i Wiktorię. Agata i Nina zgadzają się na wypisanie Mariusza do domu. Wasiakowa zauważa, że Mariusz dostaje afazji; zleca podanie leków.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-12 09:46:01

na wspólnej to ja już chyba przestanę oglądać... straszne smęty i nudy

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-12 10:38:55

a ja jakos ne moge przestac ogladac tego serialu ogladam prawie od poczatku i juz tak sie z nim zzylam ze traktuje ten serial jako cos stalego w moim zyciu

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1