Co dziś w serialach?

06 Czerwca 2012

Dziś pierwszy odcinek nowego serialu Współczesna rodzina. Zachęcamy do oglądania!

Julia

TVP1, 10:55, Moda na sukces, odc. 5664

Forresterowie nie mogą pogodzić się z koncepcją Billa Spencera. Nie chcą, by Katie została dyrektorem generalnym. Bill utwierdza ją w przekonaniu, że jest idealną kandydatką. Taylor dowiaduje się, iż Stephanie miała udar. Obiecuje jej pomóc.

TVP1, 17:20, Galeria, odc. 90

Mira odwiedza Dworzaków i dowiaduje się, że Małgosia rozchorowała się po wizycie u niej. Między Mirą i Pawłem wybucha sprzeczka. Dworzak oskarża kobietę o brak odpowiedzialności. Adam odkrywa, że dom, w którym mieszka Woydatt, należy do pewnej firmy. Jej właścicielką jest Joanna, gosposia zatrudniona przez Tadeusza. Woydatt zleca Karwowskiemu nowe zadanie. Mecenas ma zająć się sprawą odkupienia od Joanny firmy, której nowym właścicielem ma być Tomasz Paluch. Karolina decyduje, że wróci do Mediolanu, gdy skończy kolekcję.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2309

Feliks niechętnie zdradza Monice szczegóły wypadku podczas ćwiczeń ewakuacyjnych kibiców. W końcu przyznaje, że przewrócił się na schodach. Grażyna ma wątpliwości, czy dwoje niepełnosprawnych ludzi, Martyna i Maciek, powinno zawierać związek małżeński. Obawia się, że nie poradzą sobie w życiu. Oli coraz trudniej znaleźć porozumienie z Norbertem, którego ciągle przyłapuje na kłamstwach. Po pracy próbuje się do niego dodzwonić, ale telefon milczy. Tymczasem Norbert nagrywa na dyktafon list pożegnalny i wiesza sznur pod sufitem.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 769

Zwoleńscy są zaszokowani próbą samobójczą Bogdana. Okazuje się, że w ostatniej chwili Jerzy go uratował. Paweł wraca do kraju, by wspierać rodzinę w trudnych chwilach. Wkrótce wychodzi na jaw, że Bogdan pożyczył kilkadziesiąt tysięcy złotych od lichwiarza. Powrót Adama zmienia życie Sary. Dziewczyna nie rozumie, dlaczego chłopak wrócił, nie wie, czego od niej oczekuje. Zazdrosny o powrót byłego partnera narzeczonej Bob mówi Sarze, że chce, aby wyprowadzili się z domu Basi. Hubert wraca z trasy koncertowej. Odkrywa, że Dawid odwiedzał Patrycję.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-06 13:34:28

Zawsze wszystko kończy się smutno . . ; oo

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-06 12:18:17

wszyscy się wieszają:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-06 10:00:18

wszystkie seriale się kończą smutno:(

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1