Co dziś w serialach?

04 Czerwca 2012

Kto, z kim i dlaczego? Sprawdź, co wydarzy się w Twoich ulubionych serialach!

Julia TVN

TVP1, 10:55, Moda na sukces, odc. 5662

Wkrótce Bill Spencer będzie mógł przejąć Dom Mody Forrester. Eryk i Ridge nie mogą temu zapobiec. Bill oświadcza, że chce, by na czele firmy stanął ktoś, komu ufa. Proponuje, aby była to Katie.

TVP1, 17:20, Galeria, odc. 88

Fryderyk i Agnieszka spotykają się, ponieważ chcą odzyskać swoje telefony. Dziewczyna robi na Kossowskim ogromne wrażenie. Brygida wspiera Adama w walce z Woydattem. Wspólnie sprawdzają jego przeszłość. Jerzy namawia Tadeusza, by wytoczył Adamowi proces o pobicie. Woydatt próbuje się dowiedzieć, kto poinformował Wiktora o jego związku z Laurą. Po wieczorze spędzonym w restauracji Karolina źle się czuje. Jest zmęczona ostatnimi wydarzeniami. Podejmuje decyzję o powrocie do Mediolanu.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2307

Bożenka złości się na Maćka za skradziony pierścionek. Starając się załagodzić konflikt, Grażyna proponuje zakup nowego pierścionka dla Martyny i zorganizowanie prawdziwych oświadczyn. Ola dowiaduje się, że stan Norberta poprawił się i następnego dnia będzie on mógł opuścić szpital. Podczas próby tańca Bożenka jeszcze bardziej nadwyręża kontuzjowaną nogę. Surmaczowa odwiedza Deptułę w pensjonacie. Brygada antyterrorystyczna niespodziewanie wkracza do środka.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-04 19:52:16

www . shinybox.pl/?ref=07d1ede wejdz i otrzymuj kosmetyki za darmo co miesiac!:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-04 10:08:20

moda na sukces.... :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1