Co dziś w serialach?

01 Czerwca 2012

Zajrzyj do naszego przewodnika i bądź na bieżąco z serialami!

Julia TVN

TVP1, 10:55, Moda na sukces, odc. 5661

Eryk postanawia przejść na emeryturę. Przekazuje Ridge\'owi kierowanie firmą. Nie wie, że Bill Spencer wykorzystał lukę w prawie, by przejąć dom mody. Steffy uważa, że Jackie nie jest odpowiednią żoną dla Owena. Ta podejrzewa, że dziewczyna interesuje się jej mężem.

TVP1, 17:20, Galeria, odc. 87

Fryderyk przekłada wyjazd na rekolekcje z powodu małej pacjentki szpitala, w którym pracuje jako wolontariusz. Chce załatwić dziewczynce wyjazd, o którym od dawna marzyła. Podczas załatwiania formalności poznaje Agnieszkę. Przez pomyłkę zamieniają się telefonami. W podzięce za pomoc Karoliny gość z Włoch zaprasza ją i Woydatta na degustację wina do restauracji. Pod wpływem alkoholu Jabłońska zaczyna się użalać. Adam jest załamany po rozstaniu z ukochaną. Pomaga mu Brygida, która oznajmia, że ma kompromitujące wiadomości na temat Tadeusza.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2306

Marta obawia się, że z powodu bolącej kostki Bożenki widowisko nie odniesie oczekiwanego sukcesu. Rutka sugeruje, by trenerka zatańczyła główną rolę. Paweł rozmawia z Olą o Norbercie. Zapewnia ją o swoim wsparciu i przekonuje, że nie musi poświęcać się dla chłopaka. Maciek wykrada ze szkatułki siostry pierścionek i oświadcza się Martynie.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-01 07:12:04

Pierwsza miłosć, to nie opis ze wczoraj?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-01 07:40:25

taaak ze wczoraj ;/ niczego nie potrfia zrobic porzadnie oO

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1