Co dziś w serialach?

30 Maja 2012

Sprawdź, co nowego wydarzy się dziś w Pierwszej miłości i innych serialach!

Julia TVN

TVP1, 10:55, Moda na sukces, odc. 5659

Pracownik banku przychodzi do Ridge'a i przypomina mu, że do południa musi zapłacić ratę kredytu. Katie wyjawia Brooke i Ridge'owi, iż Bill nadal zamierza przejąć firmę. Mówi im o dobrych stronach tego posunięcia, ale oni nie chcą słuchać. Marcus i Donna informują Eryka, że chłopak poznał już biologicznego ojca, który chciałby uczestniczyć w jego życiu. Eryk pyta Marcusa, czy nadal chce być adoptowany przez niego. Bill mówi pracownikowi banku, że Forresterowie nie wpłacili na czas raty kredytu i żąda, by bank natychmiast przejął dom mody.

TVP1, 17:20, Galeria, odc. 85

Przerażony Jerzy poszukuje Róży. Ona decyduje się nie składać doniesienia. Mąż przeprasza ją, ale kobieta stara się trzymać od niego z dala. Woydatt wścieka się, że opóźniają się przygotowania do przyjęcia Włochów. Zaniepokojona nieobecnością Róży Laura jedzie do niej. Szybko domyśla się, co się stało. Mówi o wszystkim Wiktorowi. Hubert rozmawia z Kacprem. Opowiada mu o okolicznościach porzucenia Małgosi przez Mirę. W galerii pojawia się podejrzanie zachowujący się mężczyzna. Małgosia myśli, że to złodziej.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2304

Monika rozważa zatrudnienie Halszki na stanowisku kucharza, ale obawia się sprzeciwu Gabrieli. Po rozmowie z Olą Norbert dostaje ataku i zostaje zatrzymany w szpitalu psychiatrycznym. Olę dręczą wyrzuty, że swoimi podejrzeniami spowodowała nawrót choroby. Grażynka pobiera lekcje nauki jazdy u zaprzyjaźnionego taksówkarza, kolegi Mariusza. Podwozi rodzącą kobietę do szpitala, a później spędza miły wieczór z Mirkiem.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-05-30 10:15:53

żmuda jest śliczna

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-10 20:58:30

to prawda

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1