Co dziś w serialach?

29 Maja 2012

Chcesz wiedzieć, co dziś wydarzy się w twoich ulubionych serialach? Możesz przeczytać już teraz!

Przepis na życie

TVP1, 10:55, Moda na sukces, odc. 5658

Stephanie wyznaje Pam, że miała mikroudar. Podczas zebrania Stephanie dziwnie się zachowuje - żąda od wszystkich potwierdzenia jej zasług dla firmy. Katie mówi Billowi, że Marcus jest synem Justina. Bill przyznaje, że wciąż chce przejąć Dom Mody Forrester. Dzięki temu posunięciu firma zdoła przetrwać, a pracownicy nie stracą posad. Tylko to Katie byłaby dyrektorem generalnym.

TVP1, 17:20, Galeria, odc. 84

Róża wraca do domu po wieczorze spędzonym z rodziną Dworzaków. Zazdrosny Jerzy próbuje się z nią kochać i bije ją, gdy ona odmawia. Przerażona zachowaniem męża Róża wybiega z domu. Spędza noc w galerii. Następnego dnia Kossowska postanawia iść razem z Pawłem na policję i wnieść skargę na męża. Jerzy martwi się, że żona narobi mu kłopotów. Pijany Adam dobija się do mieszkania Karoliny, żeby jej wytłumaczyć, dlaczego pobił się z Woydattem. Ukochana nie chce go słuchać. 

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2303

Kucharz z Rosso składa wypowiedzenie z pracy, stawiając Monikę w bardzo kłopotliwej sytuacji. Z powodu braku szefa kuchni będzie zmuszona zamknąć lokal na pewien czas. Feliks sugeruje, żeby zatrudnić Halszkę na miejsce kucharza. Vujković przeprowadza śledztwo i odkrywa, że w pensjonacie, w którym pracuje Deptuła, prowadzi się podejrzaną działalność.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-05-29 09:31:22

wow jakie zdjęcie :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1