Co dziś w serialach?

28 Maja 2012

Kto, z kim i dlaczego? Sprawdź, co wydarzy się w Twoich ulubionych serialach!

Julia TVN

TVP1, 10:55, Moda na sukces, odc. 5657

Pam martwi się, że Stephanie źle się czuje. Zauważa, iż siostra szukała informacji o udarze w Internecie. Donna wyznaje Justinowi, że Marcus jest jego synem. Wyjaśnia, iż kiedy zaszła w ciążę, nie powiedziała mu o tym, bo nie chciała komplikować jego życia i odbierać szansy na karierę sportową. Justin nie ma jej za złe, że oddała dziecko do adopcji, ale od tej chwili chciałby zająć się Marcusem.

TVP1, 17:20, Galeria, odc. 83

Karolina odwiedza Woydatta. Okazuje się, że jego stan poprawił się; jeszcze tego samego dnia wyjdzie on ze szpitala. Tadeusz udaje przed nią zatroskanego ojczyma. Kiedy wieczorem Jabłońska spotyka się z Adamem, zrywa z nim. Znachor i Pinokio próbują pocieszyć przyjaciela. Anita odwiedza ojca. Także przed nią Woydatt gra rolę kochającego ojczyma. Jerzy pokazuje Woydattowi nagranie, na którym widać, że Adam go bije. Bliska histerii Małgosia nie chce iść do szkoły z powodu Miry. Z pomocą przychodzi Róża, która zabiera dziewczynkę do butiku.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2302

Darek umawia się w Rosso na pożegnalnego drinka z kucharzem, który zdradza mu, że i on wkrótce odejdzie z restauracji. Kasia z Bożenką składają Grażynce życzenia z okazji Dnia Matki. Młodsza córka oświadcza, że chciałaby chodzić do gimnazjum razem z przyjaciółką Basią, do Legionowa. Grażynka nie jest zadowolona z pomysłu i sugeruje gimnazjum społeczne. Ola zauważa w domu brak sekatora. Pyta Norberta, czy to on był sprawcą wypadku Rafała.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 763

Małgorzata odkrywa romans Natalii i Ksawerego. Radzi dziewczynie, żeby jak najszybciej zakończyła związek. Bogdan nie ma pieniędzy na opłacenie bieżących rachunków, zapożycza się u Mirka. Małgorzata dowiaduje się o problemach finansowych męża. Sławek ma dla Kasi i Marleny dobre wiadomości. Okazało się, że Zbyszek trafił do szpitala po bójce z bratem. Związek Huberta i Patrycji przechodzi kryzys. Kasia pozwala Bartkowi na powrót do pracy na stanowisku masażysty w klubie fitness.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-05-28 14:49:13

Fajne :]]

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-05-28 09:35:05

WAKACJE:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1